1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay

Порядок надання пільг громадянам

ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН!

 

   З 1 липня 2015 року пільги на житлово-комунальні послуги, абонентну плату за користування квартирним телефоном (відповідно до Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014 року № 76-VІІІ) будуть надаватись відповідно до Порядку затвердженого постановою КМ України від 04.06.2015 №389 ,,Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї”, за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу - 1710,00 грн. наступним пільговим категоріям громадян:

 

1. Звільненим зі служби за віком, у зв’язку з хворобою або за вислугою років працівникам міліції, особам начальницького складу податкової міліції, особам рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи; дітям (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи, загиблих або померлих у зв’язку з виконанням службових обов’язків, непрацездатних членів сімей, які перебували на їх утриманні).

 

2. Учасникам війни; членам сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни; особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.

 

3. Особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною; вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною.

 

4. Жертвам нацистських переслідувань – статті 6-1; 6-2; 6-3; 6-4.

 

5.Дітям-інвалідам, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою; дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян із числа учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 3.

 

6. Багатодітним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім’ям, в яких не менше року проживають відповідно троє або більше дітей, а також сім’ям (крім багатодітних сімей), в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування.

 

7. Дітям війни.

 

8. Особам, звільненим із служби цивільного захисту за віком, через хворобу або за вислугою років, та які стали інвалідами під час виконання службових обов’язків; батькам та членам сімей осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, які загинули (померли) або зникли безвісти під час виконання службових обов’язків.

 

Більш детальну інформацію можна отримати в управлінні соціальних виплат і компенсацій Заводського району за адресою:  м. Миколаїв, вул. Морехідна, 9, каб. 7, тел. 34-60-28


 

ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН!

 

 З 1 липня 2015 року пільги на житлово-комунальні послуги, та абонентну плату за користування квартирним телефоном  залишаються без змін для наступних категорій громадян:

 

 1. Учасників бойових дій, Інвалідів війни І групи, Інвалідів війни ІІ групи, Інвалідів війни ІІІ групи.

 

 1. Особи (ЧАЕС) - 1 категорії, особи (ЧАЕС) – 2 категорії - ліквідатор, Особи (ЧАЕС) - 2 категорія - потерпілі, дружини (чоловіки) та опікуни (на час опікунства) дітей померлих громадян із числа учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 1 та категорії 2.

 

 1. Ветеранів військової служби, Вдів (вдівців) ветеранів військової служби, Ветеранів органів внутрішніх справ, Вдів (вдівців) ветеранів органів внутрішніх справ, Ветеранів державної пожежної охорони, Вдів (вдівців) ветеранів державної пожежної охорони, Ветеранів служби цивільного захисту, Вдів (вдівців) ветеранів служби цивільного захисту, Ветеранів податкової міліції, Вдів (вдівців) ветеранів податкової міліції, Ветеранів Державної служби спеціального зв’язку, Вдів (вдівців) ветеранів Державної служби спеціального зв’язку, Ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби, Вдів (вдівців) ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби.

 

 1. Батьків та членів сім’ї працівника Державної служби спеціального зв’язку, який загинув(помер), пропав безвісти або став інвалідом.

 

 1. Військовослужбовців СБУ на пенсії; вдів (вдівців) військовослужбовців, її (його) дітей; дружини (чоловіка) військовослужбовця, який пропав безвісти, її (його) дітей; батьків загиблого військовослужбовця; інвалідів військової служби.

 

 1. Жертв політичних репресій.

 

Більш детальну інформацію можна отримати в районних управліннях соціальних виплат і компенсацій департаменту праці та соціального захисту населення  Миколаївської міської ради:

 

             УСВК Центрального району, вул. Декабристів, 25, тел. 47-79-05

            УСВК  Заводського району, вул. Морехідна, 9,        тел. 34-60-28

            УСВК  Ленінського району,  вул.Миколаївська,17,   тел. 21-61-67

            УСВК  Корабельного району, вул. Новобудівна, 1,  тел. 60-09-05


 

ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН!

 

Умови отримання пільг з 1 липня 2015 року на житлово - комунальні послуги, абонентну плату за користування квартирним телефоном, твердого палива та скрапленого газу тощо, з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї відповідно до Порядку затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 №389 ,,Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім'ї”

 

1. Розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців повинен  не перевищувати величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу - 1710,00 грн. (3 01.01.2015 року).

 

2. До сукупного доходу сім'ї пільговика включаються нараховані:

 

1) пенсія;

2) заробітна плата;

3) грошове забезпечення;

4) стипендія;

5) соціальна допомога (крім частини допомоги при народженні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, частини допомоги при усиновленні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, допомоги на поховання, одноразової допомоги, яка надається відповідно до законодавства або за рішеннями органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, організацій незалежно від форми власності);

6) доходи від підприємницької діяльності.

 

Для працездатних осіб, у яких відсутні доходи (крім осіб, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, вищих навчальних закладах, осіб, призваних на строкову військову службу),

 

та фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку першої групи, до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід на рівні прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на відповідний місяць.

 

Для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку другої групи, до сукупного доходу за кожний місяць враховується дохід на рівні двох прожиткових мінімумів, установлених для працездатних осіб,

 

для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку третьої групи, - трьох прожиткових мінімумів, установлених для працездатних осіб.

 

3. Пільговики, до сукупного доходу сім'ї яких входять доходи, визначені пунктом 2 (крім пенсії та соціальної допомоги), або до складу сім'ї яких входять працездатні особи, подають до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення декларацію про доходи сім'ї пільговика, а також довідки про доходи свої та членів сім'ї (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги) за шість місяців, що передують місяцю звернення, або документи, що підтверджують відсутність доходів за такий період.

 

4. Пільговик має право на отримання пільг протягом шести місяців з місяця визначення відповідного права.

 

5. У разі зменшення доходу сім'ї пільговик має право звернутися до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення для визначення права на отримання пільг з місяця звернення.

 

6.  До членів сім'ї пільговика під час надання пільг належать особи, на яких згідно із законодавчими актами, поширюються пільги:

 • дружина (чоловік);
 • їх неповнолітні діти (до 18 років);
 • неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами з дитинства I та II групи або інвалідами I групи;
 • непрацездатні батьки;
 • особа, яка перебуває під опікою або піклуванням пільговика та проживає разом з ним.

 

Більш детальну інформацію можна отримати в управлінні соціальних виплат і компенсацій Заводського району ДПСЗН ММР за адресою:                                                                          м. Миколаїв, вул. Морехідна, 9, каб. 7, тел. 34-60-28

 


 До уваги отримувачів пільг!

       З 1 липня 2015 року вступила в дію постанова КМУ від 04.06.15 № 389, якою затверджено Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

      Пільги на оплату житлово-комунальних послуг учасникам  війни, дітям війни, пенсіонерам міліції, податкової міліції, кримінально-виконавчої служби, служби цивільного захисту, багатодітним сім’ям надаватимуться з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

      Пільговик має право на отримання пільг протягом шести місяців з місяця визначення відповідного права, у разі коли середньомісячний сукупний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу не перевищує 1710 грн.

        Якщо Ви або члени Вашої сім’ї, які користуються пільгами, маєте крім пенсії та державної допомоги додаткові доходи, або є непрацюючими працездатними особами, з метою визначення права на отримання пільг Вам необхідно звернутися до районного управління соціальних виплат і компенсацій за місцем проживання для заповнення Декларації про доходи сім’ї пільговика.

При собі необхідно мати наступні документи: паспорт; ідентифікаційний код Ваш та членів Вашої сім’ї; довідки про доходи Ваші та членів Вашої сім’ї (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги) за 6 місяців, що передують місяцю звернення.

 

Більш детальну інформацію можна отримати в районних управліннях соціальних виплат і компенсацій департаменту праці та соціального захисту населення 

 

        УСВіК Центрального району, вул.Декабристів, 25,    т.47-79-05

        УСВіК Заводського району, вул.Моррехідна, 9,          т. 34-60-28

        УСВіК Ленінського району,  вул. Миколаївська, 17,    т.21-61-67

        УСВіК Корабельного району, вул.Новобудівна, 1,      т.60-09-05       

                                                                    

    Департамент праці та соціального захисту населення


  Декларація

про доходи сім’ї пільговика

Заповнюється особою, яка має право на пільги з оплати житлово-комунальних послуг, палива, скрапленого газу, послуг за користування телефоном та встановлення квартирних телефонів

До структурного підрозділу з питань соціального захисту населення 

УСВК Заводського району ДПСЗН ММР__

(районна/міська держадміністрація, виконком міської ради)

Розділ І. Загальні відомості

1. Іванов Петро Іванович__-  пенсіонер МВС ______________________

(прізвище, ім'я, по батькові заявника)

2. Місце проживання:_54020, м. Миколаїв, вул. Чигрина, 25, корп. 3, кв.18_

                                                                  (поштовий індекс,  населений пункт, вулиця, будинок, корпус, квартира)

3. Члени сім’ї пільговика, на яких поширюються пільги і які проживають разом з пільговиком

Прізвище, ім'я, по батькові

Ступінь родинного зв'язку

Дата народження

Ідентифікаційний номер

Примітки

Іванова Яна Петрівна

дружина

12.12.1964

1222222222

зареєстрована

Іванов Ян Іванович

син

09.05.1998

2222222222

зареєстрований

------------------------------------

---------------------

---------------------

---------------------

---------------------

Розділ II. Доходи пільговика і членів його сім’ї, на яких поширюються пільги і які проживають разом з пільговиком

З  01.01. 2015 р.  до 30.06.2015 р.

Прізвище, ініціали

Відомості про доходи

Вид доходу

Розмір доходу

Джерело доходу

Іванов Петро Іванович

пенсія

1300,0 грн *6 місяців

Обласний Пенсійний Фонд (Морехідна,1)

Іванова Яна Петрівна

заробітна плата

1450,0 грн.* 6 місяців

ЖКП ,,Бриз”

Іванов Ян Іванович

стипендія

750,0 грн. * 6 місяц.

СПТУ №21

------------------------------------

---------------------

---------------------

---------------------

               

Я усвідомлюю, що в разі подання мною неповних чи недостовірних відомостей про доходи мені може бути відмовлено у наданні пільг або припинено їх надання.

 

_____________________________                                                                            ________________________

        (підпис заявника)                                                                                                       (дата)

 

 

ПОШУК НА САЙТІ

© Адміністрація Заводського району. Изготовление сайтов и продвижение ADS group