1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay

ЦЕНТРАЛЬНЄ ОБ’ЄДНАНE УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

13.04.2018

Фіксований сільськогосподарський податок

 

            Центральне об`єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області інформує.

            З прийняттям незалежності сільськогосподарські підприємства в Україні оподатковувались в Україні на загальних підставах. До липня 1997 року вони мали єдину пільгу щодо податку на прибуток в частині прибутку, який було отримано від виробництва продукції сільського господарства та  продуктів переробки.  На той час з боку держави підтримка сільськогосподарських товаровиробників була обмеженою, мали місце дефіцит кредитних ресурсів і зростаючий рівень податкового навантаження, що призводило до погіршення діяльності сільськогосподарських підприємств.

            До 2004 року особами, які визначались згідно з Законом № 320-XI як сільськогосподарські товаровиробники були – фізичні або юридичні особи, які займалися виробництвом сільськогосподарської продукції, переробкою власної виробленої сільськогосподарської продукції та її реалізацією. З 2004 року сільськогосподарським товаровиробником вважається – юридична особа, незалежно від організаційно-правової форми, яка займається виробництвом сільськогосподарської продукції чи розведенням, вирощуванням і виловом риби у внутрішніх водоймах (озерах, ставках, водозбірниках) і її переробкою на власних чи орендованих потужностях, в тому числі особисто виробленої продукції на давальницьких умовах і здійснює операції щодо її постачання.

            Фіксований сільськогосподарський податок – це загальнодержавний податок, який застосовується поряд із загальною (традиційною) системою оподаткування. Сільськогосподарські товаровиробники мають право на самостійний вибір системи оподаткування: загальна чи альтернативна.

            Першочерговий варіант фіксованого сільськогосподарського податку, який діяв з 1999 по 2004 роки заміняв 12 податків, зборів (обов’язкових платежів). Так, нарахування внесків до державних цільових фондів, фонду оплати праці мали найвище податкове навантаження, а їх включення до фіксованого сільськогосподарського податку створювало передумови до підвищення та регулярної виплати заробітної плати працівникам підприємства. Але значна економія платників цього податку мала й інший бік – це зниження рівня соціального захисту працівників, які були задіяні в галузі сільського господарства. Лише 68 % грошових коштів надходило до Пенсійного фонду від сплати фіксованого сільськогосподарського податку до 2004 року.

            Починаючи з 2004 року платники фіксованого сільськогосподарського податку збір на обов’язкове державне пенсійне страхування визначали окремо за спеціальною ставкою від об’єкта оподаткування і сплачували за всіх працівників протягом 2005 – 2006 у розмірі 20% загальної ставки (20% від ставки 32%). У 2007 – 40%, у 2008 – 60%, у 2009 – 80%, з 2010 і в наступних роках – у повному обсязі.

            Таким чином, відповідно до законодавства України  з 01.01.2004 року страховий стаж обчислюється територіальними органами Пенсійного фонду України відповідно до вимог Закону України від 09.07.2003 року № 1058-IV "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", а періоди трудової діяльності та інші періоди, що враховуються до стажу роботи до 01.01.2004 року – в порядку та на умовах передбачених законодавством, що діяло раніше. Наймані працівники, які працювали у страхувальників, які сплачували фіксований сільськогосподарський податок не відрізняються від працівників, які працювали у страхувальників спрощеної та загальної системи оподаткування.

 

ДО УВАГИ МАЙБУТНІХ ПЕНСІОНЕРІВ!

 

Для підвищення прозорості діяльності Пенсійного фонду України працівники Фонду розробили програму „Пенсійний калькулятор”, яка призначена для надання громадськості інформаційних послуг в частині визначення розміру пенсії за віком на загальних підставах у солідарній системі відповідно до статей 27 та 28 Закону України № 1058-ІV від 09.07.2003 р. „Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”.

За допомогою „Пенсійного калькулятора” будь-який бажаючий зможе самостійно здійснити розрахунок розміру майбутньої пенсії за віком на загальних підставах у солідарній системі згідно зі статтями 27 та 28 Закону України „Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” відповідно до введених Вами даних за допомогою розроблених у Програмі інтерфейсів.

Ознайомитися з роботою „Пенсійного калькулятору” можна на офіційному веб-сайті Пенсійного фонду України  на адресою www.pfu.gov.ua.

 

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області

 

ПРО ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ

 

Пенсійне посвідчення є документом, що підтверджує факт призначення пенсії й посвідчує особу його власника. Пенсійне посвідчення особа пред’являє там, де потрібно підтвердити статус пенсіонера.

Для отримання посвідчення претендент на пенсію повинен заповнити анкету та надати кольорову фотокартку розміром 4х6 см (як на паспорт).

При отриманні пенсійного посвідчення особа перевіряє правильність зазначених у ньому відомостей. У разі виявлення помилок некоректне посвідчення підлягає знищенню, а особа повинна повторно подати анкету і отримати новий документ.

Слід зазначити, що вилученню та знищенню підлягають також пенсійні посвідчення у випадках їх псування, смерті пенсіонера, переходу його на інший вид пенсії або закінчення строку дії посвідчення.

Іноді пенсіонер втрачає пенсійне посвідчення. Як відновити в цьому випадку необхідний документ? Якщо пенсійне посвідчення відсутнє, або стало непридатним для використання, пенсіонер має звернутися до управління Пенсійного фонду за місцем проживання.

Звернувшись пенсіонер заповнює в установленому порядку анкету та надає кольорову фотокартку. На підставі цих документів Пенсійний фонд України забезпечує у місячний строк виготовлення пенсійного посвідчення, яке пенсіонер безкоштовно отримує надавши паспорт.

Якщо одержувач пенсії є неповнолітньою або недієздатною особою, то пенсійне посвідчення мають отримати її батьки або опікуни (при пред’явленні паспорту та відповідних документів, що підтверджують родинні стосунки або опіку).

 

Звертаємо Вашу увагу!

Пенсіонери які раніше замовляли пенсійні посвідчення, але не отримали його, повинні отримати його за адресою пр. Богоявленський, 55-Е, відділи обслуговування громадян. Для довідок звертайтесь за телефоном 58 38 57 або 58-39-53.

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області

 

04.04.2018

Шановні громадяни!

​Одним із засобів удосконалення пенсійної системи та подальшого проведення пенсійної реформи є підвищення рівня обізнаності громадян шляхом проведення ефективної інформаційно - роз’яснювальної роботи.

Відомче видання Пенсійного фонду України – газета «Пенсійний кур’єр” – дозволяє отримувати роз’яснення від кваліфікованих фахівців з питань чинного законодавства та роботи органів Пенсійного фонду.

У цих виданнях міститься інформація про особливості пенсійного забезпечення різних категорій громадян, зміни в пенсійному законодавстві, кваліфіковані відповіді на запитання. Кращі фахівці країни: економісти, юристи, лікарі, психологи консультують читачів. Крім пенсійної тематики видання містять матеріали про секрети раціонального харчування, розповіді про відомих людей, мистецтво, моду, подорожі, корисні поради.

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області нагадує, що у всіх відділеннях поштового зв’язку продовжується передплата періодичного видання Пенсійного фонду України – газету “Пенсійний кур’єр” на 2 квартал 2018 року.

 

Адміністрація Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області

 

УВАГА!!!

ТЕЛЕФОНИ „ГАРЯЧИХ” ЛІНІЙ ЦЕНТРАЛЬНОГО ОБ’ЄДНАНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ М. МИКОЛАЄВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області нагадує телефони „гарячих”.

Запрошуємо громадян Центрального, Заводського та Миколаївського районів отримати консультації з питань пенсійного забезпечення за номерами:

(0512) 58-38-40, (0512) 58-38-33 (із загальних питань),

(0512) 58-38-50, (0512) 58-38-31, (0512) 48-11-67

За цими телефонами громадяни можуть отримати роз’яснення щодо порядку призначення та перерахунку пенсій, умов набуття страхового стажу, віку виходу на пенсію та інше.

Ведення реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування; формування індивідуальних відомостей про застраховану особу (ф. ОК-5); питання видачі свідоцтва про загальнообов'язкове державне соціальне страхування:

(0512) 58 38 64

Інформація щодо забезпечення надходжень від сплати збору на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, інших коштів відповідно до законодавства, ведення обліку цих надходжень; відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових та «наукових» пенсій; захист прав застрахованих осіб у пенсійному страхуванні; здійснення доплати до мінімального страхового внеску за телефоном:

(0512) 58 38 66

Телефони довіри щодо повідомлення про виявлені корупційні правопорушення

(0512) 58 38 62, (0512) 58 38 76

 

Адміністрація Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області

 

28.03.2018

Про перерахунок пенсій осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб

 

Частиною четвертою статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» передбачено, що усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв’язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом,   на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України.

На виконання цієї норми Закону  Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 21 лютого 2018 року № 103, якою визначено порядок  перерахунку пенсій  пенсіонерам всіх силових структур.

 

Перерахунок військових пенсій (крім пенсій, призначених  особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) та поліцейським).

 

Перерахунок військових пенсій здійснюватиметься з урахуванням трьох складових оновленого грошового забезпечення, визначеного відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 р. № 704  «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб» на 1 березня 2018 року: окладу за посадою, військовим (спеціальним) званням та надбавки за вислугу років.

Виплата перерахованих пенсій здійснюватиметься поетапно починаючи з 1 січня 2018 року в таких розмірах:

       - з  1 січня 2018 року до раніше встановленого розміру пенсії буде доплачуватися  50 %   суми   підвищення   пенсії,    визначеного станом   на 1 березня 2018 року;

       -  з  1 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року до раніше встановленого розміру пенсії буде доплачуватися   75 % суми   підвищення пенсії, визначеного станом на 1 березня 2018 року;

       -  з 1 січня 2020 року до раніше встановленого розміру пенсії буде доплачуватися   100 %   суми   підвищення   пенсії,    визначеного  станом  на 1 березня 2018 року.

 

Перерахунок  пенсій, призначених  особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції).

 

 Для   осіб  начальницького  і   рядового складу органів  внутрішніх   справ (міліції) перерахунок пенсій здійснюватиметься з   урахуванням  грошового забезпечення поліцейського за січень 2016 року, визначеного відповідно до постанови Кабінету Міністрів   України від 11 листопада 2015 р.  № 988  «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції».

З 1 січня 2018 року виплата проводитиметься в розмірі 100 % суми підвищення пенсії.

Сума перерахованих пенсій для виплати за період з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2017 року обчислюється органами Пенсійного фонду України станом на 1 січня 2018 року та виплачується після надання коштів на їх фінансування   з державного бюджету в такому порядку:

- з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року – щомісяця окремою сумою в розмірі 50 % різниці між місячним розміром підвищеної пенсії та місячним розміром отриманої особою пенсії за період з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2017 року;

- з 1 січня 2020 року – щомісяця окремою сумою в розмірі 100 % різниці між місячним розміром підвищеної пенсії та місячним розміром отриманої особою пенсії за період з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2017 року та до забезпечення повної виплати розрахованої суми.

 

Порядок проведення перерахунку пенсій.

 

Підготовка документів для проведення перерахунку пенсій здійснюється відповідно до Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 13 лютого 2008 р. № 45 (із змінами).

Так, на виконання пункту 2 цього Порядку з 28 лютого по 2 березня 2018 року головним управлінням Пенсійного фонду України в Миколаївській області забезпечено подання уповноваженим органам силових міністерств та відомств  списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку. 

Уповноваженими органами силових структур  протягом місяця буде надано довідки про розмір грошового забезпечення кожного пенсіонера, на підставі яких  буде проводиться перерахунок пенсій.

Після опрацювання наданих довідок виплата перерахованих пенсій здійснюватиметься основними та додатковими відомостями.

 

Звертаємо увагу всіх пенсіонерів, що для перерахунку пенсій звертатися до органів Пенсійного фонду не потрібно.

 

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області

 

 

 

 

 

 

28.02.2018

ПАМ’ЯТКА ПЕНСІОНЕРУ: ВИПЛАТА ПЕНСІЇ

 

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області повідомляє:

1. Кожен український пенсіонер може вибирати установу, де йому одержувати пенсії: або через поштові відділення, або через банківські установи. При чому уповноважений банк пенсіонер обирає особисто, Пенсійний фонд України не має права нав’язувати пенсіонерові спосіб отримання пенсії. Спосіб виплати пенсіонер обирає при подачі заяви при призначенні пенсії. Змінити спосіб виплати або уповноважений банк особа може за власним бажанням, подавши відповідну заяву.

2. Дата виплати пенсії встановлюється у залежності від того, до якої категорії пенсіонерів належить людина: у перші дні місяця пенсії одержують інваліди, учасники бойових дій, члени сімей загиблих військовослужбовців, наступними отримують пенсії по інвалідності та у зв’язку з втратою годувальника, потім непрацюючі пенсіонери за віком, ближче до кінця місяця – працюючі пенсіонери. Загалом виплата пенсій в Україні здійснюється з 4 по 25 число кожного місяця.

3. У житті бувають різні обставини, за яких пенсіонер не в змозі особисто отримати пенсію. Тоді він має право уповноважити іншу особу на отримання його пенсії за довіреністю. Виплата пенсії за довіреністю здійснюється протягом усього періоду дії довіреності. За довіреностями, посвідченими стаціонарними, лікувально-профілактичними закладами, пенсію виплачують один раз, після чого довіреність підлягає переоформленню.

Посвідчити довіреність може нотаріус або, за його відсутності, уповноважені особи органів місцевого самоврядування.

4. Якщо пенсіонер перебуває у місцях позбавлення волі, виплата призначеної йому пенсії здійснюється на загальних підставах.

5. Виплата пенсій за минулий час. Нараховані суми пенсій, на виплату яких пенсіонер мав право, але не отримав своєчасно з власної вини, виплачуються за минулий час, але не більше ніж за три роки до дня звернення за отриманням пенсії. У цьому разі частина суми недоотриманої пенсії, але не більше як за 12 місяців, виплачується одночасно, а решта суми – щомісяця рівними частинами, що не перевищують місячного розміру пенсії.

 

За додатковою інформацією звертайтеся до Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області  за адресою: пр. Богоявленський, 55- е або за телефонами 58-38-57, 58-39-53, 48-11-58.

 

Адміністрація Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області

 

26.02.2018

 

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОДАННЯ НЕДОСТОВІРНИХ ВІДОМОСТЕЙ В ДЕКЛАРАЦІЇ

 

З 1 січня 2018 року розпочався черговий етап електронного декларування, який триватиме до 1 квітня 2018 року, в зв’язку з чим слід нагадати про відповідальність, яку несуть декларанти, при заповненні декларації.

Зазначення в декларації завідомо недостовірних відомостей може тягнути за собою дисциплінарну, адміністративну або кримінальну відповідальність, зокрема :

 • несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ч.1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення ), тягне за собою накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
 • неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунку в установі банку – нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані карається накладенням штрафу від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ч.2 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення);
 • подання завідомо недостовірних відомостей про майно на суму 100 – 250 мінімальних заробітних плат (ч.2 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення);
 • за подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації карається штрафом від 2500 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин, або позбавленням волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років (ст. 366-1 Кримінального кодексу України);
 • набуття особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у власність активів у значному розмірі, законність підстав набуття яких не підтверджено доказами, а так само передача нею таких активів будь – яких іншій особі – караються позбавленням волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна (ст. 368-2 Кримінального кодексу України);

Дисциплінарна відповідальність настає у разі подання завідомо недостовірних відомостей стосовно майна або іншого об’єкта декларування, що має вартість, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму менше 100 мінімальних заробітних плат.

У декларанта є право подати виправлену декларацію один раз упродовж 7 календарних днів після подання відповідної декларації.

Після цього строку декларант також може внести виправлення, але лише після повідомлення про це до НАЗК і отримання відповідного дозволу.

При цьому подання виправленої декларації не звільняє від відповідальності за завідомо недостовірні відомості.

Слід звернути увагу, що адміністративна та кримінальна відповідальність передбачені виключно за подання “завідомо недостовірних” відомостей.

Тобто відповідне діяння має бути вчинено суб’єктом декларування з прямим умислом. При цьому, для притягнення до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень необхідно довести наявність такого умислу, а саме, що суб’єкт декларування усвідомлював недостовірність відомостей, які він зазначив у декларації.

 

Адміністрація Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області

 

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України: легко, зручно, корисно

 

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! Цікавить Ваше пенсійне забезпечення сьогодні чи в майбутньому, але немає часу на відвідування установи Пенсійного фонду України?

Для Вас створено сучасний електронний ресурс веб-портал Пенсійного фонду України, завдяки якому можна в режимі он-лайн вирішувати питання з мінімальною витратою часу, коштів, сил і постійно контролювати дані, які впливають на розмір пенсії сьогодні або у майбутньому. Веб-портал – це сучасний сервіс надання послуг в електронному вигляді.

Після нескладної процедури реєстрації користувачі мають змогу ознайомлюватися з розміщеними на веб-порталі інформативними матеріалами, а у разі потреби – і використовувати їх з практичною метою. Це зручно, тому що швидко і доступно, вигідно, тому що отримати таку інформацію можна безкоштовно.

Звернувшись до послуг, які надаються через зазначений веб-портал, користувачі зможуть отримати інформацію щодо умов, порядку призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії. Також, можна буде ознайомитись із формами заяв, необхідних для призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії, отримання допомоги на поховання та заповнити їх, користуючись наданими інструкціями.

Підприємці та особи, які забезпечують себе роботою самостійно, зможуть отримати таку інформацію як взяття їх на облік в органах Пенсійного фонду України, ознайомитись із умовами нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, з умовами та порядком складання і подання звітності, а також отримати форми бланків, заяв, інших документів, необхідних для взяття на облік або зняття з нього.

Слід зауважити, що значну зацікавленість електронний сервіс викликає у людей похилого віку. І це неважко пояснити, бо коли виникає потреба вирішити якесь важливе питання, зовсім не обов'язково їхати до територіального управління Фонду. Все можна робити вдома, а зекономлений час і гроші використати на інші справи.

Активними користувачами веб-порталу є й працюючі громадяни області, оскільки для них тут також передбачено чимало можливостей, але основна - мати змогу дізнатись, яку заробітну плату офіційно нараховує роботодавець та чи зараховується страховий стаж в повному обсязі.

Насьогодні, завдяки порталу електронних послуг можна одержати відповідь на ці та багато інших запитань.

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИНИ, закликаємо Вас скористатися перевагами, які надає веб-портал електронних послуг вже зараз та заздалегідь потурбуватися про свою майбутню пенсію!!!

Для реєстрації на веб-порталі необхідно прийти до управління Пенсійного фонду України за місцем проживання та оформити заяву. При собі треба мати паспорт та ідентифікаційний код. Після чого видається розписка про одержання заяви та реєстраційний код, який потрібний для реєстрації на веб-порталі. Зайшовши на веб-портал ПФУ за адресою: portal.pfu.gov.ua, вибравши пункт меню «Реєстрація на порталі», потрібно заповнити реєстраційну форму, вибравши логін і пароль. Далі на електронну адресу надійде лист, потрібний для підтвердження реєстрації. Після підтвердження, з веб-порталу, надходить повідомлення про успішне закінчення реєстрації.

Зареєструватися можливо за адресою Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області: м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 55-е, 1, 3 поверх (Центральний та Заводський відділи обслуговування громадян).

Керівництво Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області

 

08.02.2018

Г Р А Ф І К

особистого прийому громадян в Центральному об’єднаному управлінні

Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області

 

 1. Галинтовська Ольга Олександрівна - начальник управління

Часи прийому: понеділок 9.00 - 12.00, четвер 15.00 - 18.00

 2. Бондаренко Оксана Володимирівна - перший заступник начальника управління

Часи прийому: вівторок 13.00 - 17.00, п’ятниця 9.00 - 12.00

 3. Токар Олена Вікторівна - заступник начальника управління

Часи прийому: понеділок, четвер  9.00 - 12.00, 13.00 - 18.00.

4. Коломєєць Юлія Вікторівна - заступник начальника управління

Часи прийому: вівторок  9.00 - 12.00, 13.00 - 18.00, четвер 9.00 - 12.00, 13.00 – 16.00

5. Філіпенко Алла Василівна - начальник Центрального відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1

Часи прийому: понеділок, четвер  9.00 - 12.00, 13.00 - 18.00.

6. Кацубо Наталя Валеріївна - начальник Центрального відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 2

Часи прийому: понеділок, четвер  9.00 - 12.00, 13.00 - 18.00.

7. Ященко Ірина Олегівна - начальник Заводського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1

Часи прийому: понеділок, четвер  9.00 - 12.00, 13.00 - 18.00.

 8. Биханова Світлана Іванівна - Начальник Заводського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 2

Часи прийому: понеділок, четвер  9.00 - 12.00, 13.00 - 18.00.

9. Скакун Тетяна Миколаївна - Начальник Миколаївського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій (вул. Очаківська, 125)

10. Заволока Олена Іванівна -  начальник фінансово-економічного відділу - головний бухгалтер

Часи прийому: понеділок 9.00 - 12.00, 13.00 - 17.00.

11. Щирая Катерина Леонідівна - начальник Центрального відділу обслуговування громадян

Часи прийому: понеділок, четвер  8.30 - 12.00, 12.30 - 17.15.

12. Агафонова Ірина Іванівна - - начальник Заводського відділу обслуговування громадян

Часи прийому: понеділок, четвер  8.30 - 12.00, 12.30 - 17.15.

13. Краснікова Ірина Едуардівна - начальник Миколаївського відділу обслуговування громадян

Часи прийому: понеділок, четвер  8.30 - 12.00, 12.30 - 17.15 (вул. Очаківська, 125-А).

14. Петрова Тетяна Валентинівна - начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації

Часи прийому: понеділок, четвер  9.00 - 12.00, 13.00 - 17.00.

15. Кузьмина Богдана Миколаївна - начальник юридичного відділу

Часи прийому: середа 13.00 - 17.00

16. Пастухова Ірина Іванівна - начальник відділу по роботі з персоналом

Часи прийому: понеділок 9.00 - 12.00

17. Волошанівський Андрій Васильович - начальник адміністративно-господарського відділу

Часи прийому: вівторок 9.00 - 12.00

18. Центральний, Заводський відділи обслуговування громадян (1 поверх, 3 поверх)

Часи прийому: щодня 8.30 - 17.15, п’ятниця 8.30 - 16.00

 19. Миколаївський відділ обслуговування громадян  (вул. Очаківська, 125-А)

Часи прийому: щодня 8.30 - 17.15, п’ятниця 8.30 - 16.00

 

Інваліди та учасники Великої Вітчизняної війни приймаються ПОЗАЧЕРГОВО

Обов'язкові реквізити звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на

загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Центральне об`єднане управління Пенсійного фонду України  м. Миколаєва Миколаївської області нагадує, що згідно Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435 (далі – Порядок 435) звіт повинен містити такі обов'язкові реквізити:

 • тип форми ("додаткова", "початкова", "ліквідаційна", "скасовуюча", "призначення пенсії");

 • звітний період, за який подається Звіт;

 • повне найменування (прізвище, ім'я, по батькові) страхувальника згідно з Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, а також інші категорії страхувальників, на яких не поширюється дія Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" ;

 • код за ЄДРПОУ або податковий номер / серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які мають відмітку у паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта);

 • код основного виду економічної діяльності;

 • клас професійного ризику виробництва (у разі подання Звіту за період до 01 січня 2016 року);

 • місцезнаходження (місце проживання) страхувальника;

 • код органу доходів і зборів, до якого подається Звіт;

 • дата подання Звіту;

 • ініціали, прізвища, податкові номери або серії та номери паспортів посадових осіб страхувальника;

 • середньооблікова кількість штатних працівників за звітний період (за наявності);

 • кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховані виплати (за наявності);

 • штатна чисельність працівників (за наявності);

 • кількість створених нових робочих місць у звітному періоді (за наявності);

 • підписи страхувальника - фізичної особи та/або посадових осіб страхувальника, засвідчені печаткою страхувальника (за наявності).

Зазначені реквізити мають бути обов'язково заповнені в усіх таблицях додатків до Звіту, де вони передбачені.

 

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України

м. Миколаєва Миколаївської області запрошує на роботу:

 

 • Спеціалістів державної служби.

Інформація про умови проведення конкурсу та основні вимоги до кандидатів на заміщення вакантних посад державної служби міститься на офіційному сайті Національного агентства державної служби (www.guds.gov.ua) в розділі „Вакансії”.

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу по роботі з персоналом Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області за адресою: пр. Богоявленський, 55-е, каб. 803, тел. 58-38-76.

 

Адміністрація Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України

м. Миколаєва Миколаївської області

 

25.01.2018

НА ЩО ПОТРІБНО ЗВЕРТАТИ УВАГУ ПРИ ОФОРМЛЕННІ ПЕНСІЇ ЗА ВІКОМ

 

Пенсія за віком призначається відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» з дня, що слідує за днем досягнення пенсійного віку, якщо звернення за пенсією відбулося не пізніше трьох  місяців з дня досягнення особою пенсійного віку.

З 01.01.2018 року право на пенсію за віком мають чоловіки та жінки, після досягнення пенсійного віку 60 років та які мають не менше 25 років страхового стажу (з поступовим підвищенням стажу до 35 років). У разі відсутності, починаючи з 1 січня 2018 року, страхового стажу, передбаченого частиною першою статті 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (від 25 до 35 років в залежності від часу виходу на пенсію), особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 63 роки за наявності страхового стажу від 15 до 25 років (з поступовим збільшенням до 25-35 років). У разі відсутності, починаючи з 1 січня 2019 року, зазначеного вище страхового стажу, особи матимуть право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 65 років за наявності страхового стажу не менше 15 років.

Наявність страхового стажу, який дає право на призначення пенсії за віком, визначається на дату досягнення особою відповідного віку і не залежить від наявності страхового стажу на дату звернення за призначенням пенсії.

Крім того, починаючи з 1 січня 2028 року, у разі наявності у особи 40 і більше календарних років страхового стажу, пенсія за віком призначатиметься незалежно від віку

Пенсія за віком призначається з дня, що настає за днем досягнення пенсійного віку, якщо звернення за пенсією відбулося не пізніше 3-х місяців з дня досягнення особою пенсійного віку (при зверненні особи по закінченню встановленого 3-місячного терміну пенсія за віком призначається з дня подання нею заяви про призначення пенсії). Звернення за призначенням пенсії може здійснюватися в будь-який час після виникнення права на пенсію, але не раніше, ніж за місяць до досягнення пенсійного віку.

При зверненні за призначенням пенсії за віком непрацююча особа  особисто або через представника, який діє на підставі виданої йому довіреності, посвідченої нотаріально, подає безпосередньо до управління Пенсійного фонду України у районі, місті, районі у місті, а також у місті та районі за місцем проживання (реєстрації) заяву.

У разі якщо особа, якій призначається пенсія, не досягла повноліття або є недієздатною, заява подається батьками, усиновителями, батьками-вихователями, прийомними батьками, патронатними вихователями, опікунами, піклувальниками за місцем їх проживання (реєстрації), представниками закладів (органів опіки і піклування), які виконують функції опікунів і піклувальників за місцезнаходженням таких закладів.

 Заява про призначення пенсії працюючим особам подається заявником до органу, що призначає пенсію, через уповноважену посадову особу підприємства, установи, організації за місцезнаходженням такого підприємства, установи або організації. За бажанням особи така заява може бути подана особисто за місцем проживання (реєстрації) або через представника, який діє на підставі виданої йому довіреності, посвідченої нотаріально, або законного представника.

 При зверненні за призначенням пенсії за віком до управління Пенсійного фонду України за місцем проживання необхідно подати такі документи:

 1. Заява за встановленим зразком;
 2. Паспорт (інший документ, що засвідчує особу, її місце проживання (реєстрації) та вік;
 3. Довідка податкової адміністрації про присвоєння ідентифікаційного номера (або відповідна відмітка в паспорті для осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття ідентифікаційного номера);
 4. Документи про стаж, до яких можуть належати

- трудова книжка;

- диплом, атестат (в разі навчання за денною формою);

- військовий квиток;

- довідки, видані за місцем роботи, служби, навчання або архівними установами;

- свідоцтва про народження дітей для жінок, які не працювали і здійснювали догляд за дітьми до 3-річного віку;

- документи, що підтверджують здійснення догляду за інвалідом І групи, дитиною-інвалідом або престарілим;

- документи, що підтверджують періоди здійснення особою підприємницької діяльності та ін.

Починаючи з 01.01.2004 страховий стаж обчислюється за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку.

 1. Довідка про заробітну плату за 60 календарних місяців страхового стажу підряд, незалежно від перерв, до 01.07.2000 (за бажанням заявника);
 2. Документи, що засвідчують особливий статус особи (посвідчення ветерана війни, члена сім’ї загиблого, учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, Почесного донора України (СРСР), жертви нацистських переслідувань, документи про визнання особи реабілітованою та інші).
 3. Документи про присвоєння звання «заслужений».

Отже, якщо всі зазначені вище документи зібрані, то перш за все необхідно зробити первинну їх правову експертизу. По перше, необхідно зіставити правильність написання свого прізвища, імені, по батькові та року народження у всіх наявних документах паспортним даним, на українській та російській мові відповідно.

Якщо Ви виявили в своїх документах неточності, то необхідно звернутися до роботодавця або архівної установи для проведення уточнень або отримання уточнюючих документів. В разі, коли з різних на те причин, Ви не може вирішити дане питання, необхідно звертатись за допомогою до органів Пенсійного фонду України за місцем проживання. Працівники Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області нададуть Вам кваліфіковану всебічну допомогу і направлять запити для отримання необхідної інформації.

До уваги жінок! Якщо після укладання шлюбу або розлучення у Ваші документи не внесено відповідні корективи, то Вам необхідно також подати той чи інший документ, який підтверджує відповідні зміни прізвища.

 

Адміністрація Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області

 

ШАНОВНІ ПЕНСІОНЕРИ!

 

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області нагадує!

У разі свого працевлаштування (у тому числі зайняття підприємницькою діяльністю) Ви обов’язково повинні повідомити про це органи Пенсійного фонду України. Це ж стосується й зміни місця проживання та інших обставин, що можуть вплинути на розмір та своєчасність виплати Вашої пенсії.

Нагадуємо, що з такими вимогами чинного пенсійного законодавства кожен з Вас вже ознайомлений при призначенні пенсійних виплат та особисто розписався у заяві відповідного змісту.

Порушення цих вимог призводить до незаконних підвищень пенсійних виплат, які в обов’язковому порядку підлягають поверненню органам Пенсійного фонду.

Відповідальне ставлення до свого обов’язку убереже Вас від неприємних клопотів по поверненню отриманих коштів.

Разом з тим, не забувайте, що у Ваших інтересах також повідомляти органи Пенсійного фонду України і про звільнення з роботи, адже це може вплинути на збільшення розміру пенсійних виплат при перерахунку пенсій.

 

Адміністрація управління

 

18.01.2018

ШАНОВНІ ПЕНСІОНЕРИ!

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду нагадує, що відповідно до ч.2 ст.28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 №1058-IV (зі змінами внесеними Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” від 03.10.2017 №2148-VIII) з 1 січня 2018 року для осіб, які досягли віку 65 років, мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу встановлюється в розмірі 40 відсотків мінімальної заробітної плати, визначеної законом про Державний бюджет України на відповідний рік, але не менше прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом.

Згідно із Законом України «Про державний бюджет України на 2018 рік» мінімальна заробітна плата з 01.01.2018 становить 3723 грн., розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 01.01.2018 – 1373 грн. Отже, мінімальний розмір пенсії для осіб, які досягли 65-річного віку, при наявності страхового стажу для чоловіків 35 років, для жінок – 30 років, з 1 січня 2018 року становить 1489 грн 20 коп.

Адміністрація управління

 

ЗМІНИЩО ВІДБУЛИСЯ У ПЕНСІЙНОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ З 01.01.2018

Центральне обєднане управління Пенсійного фонду україни м. Миколаєва Миколаївської області повідомляє, що з настанням нового 2018 року у пенсійному законодавстві набули чинності зміни, внесені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» № 2148 від 03.10.2017.

Першою зміною пенсійного законодавства є збільшення мінімального розміру пенсій до 1489 грн. 20 коп. для непрацюючих 65-річних осіб зі значним страховим стажем (30 років у жінок та 35 – у чоловіків). З 1 січня збільшено також максимальний розмір пенсій з 10740 грн. до 13730 грн.

Друге нововведення – збільшення страхового стажу для виходу на пенсію. Зокрема з 1 січня 2018 року необхідний стаж для виходу на пенсію у 60 років зріс до 25 років та в подальшому зростатиме щороку на рік до досягнення 35-річної позначки у 2028 році. Нагадаємо, до 31 грудня 2017 року на пенсію можна було вийти в 60 років – при наявності 15-річного страхового стажу.

З 1 січня 2018 року в страховий стаж для визначення права на призначення пенсії починають зараховуються періоди:

- ведення підприємницької діяльності із застосуванням спрощеної системи оподаткування, а також із застосуванням фіксованого податку: з 1 січня 1998 року по 30 червня 2000 року включно, які підтверджуються довідкою про реєстрацію як суб'єкта підприємницької діяльності; з 1 липня 2000 року по 31 грудня 2017 року включно – за умови сплати страхових внесків (ЄСВ) незалежно від сплаченого розміру (крім випадків звільнення від сплати ЄСВ);

- проходження військової служби до 31 грудня 2017 року включно;

- перебування у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами з 1 січня 2004 року по 30 червня 2013 року включно;

- перебування у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку з 1 січня 2004 року до моменту введення сплати страхових внесків (ЄСВ) за жінок, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Також варто нагадати, що особи, які незабаром досягнуть пенсійного віку, але не мають достатнього страхового стажу для набуття права на пенсійне забезпечення, можуть поповнити його шляхом добровільної участі в загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні.

 

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області

 

Архів інформації за 2017 рік

ПОШУК НА САЙТІ

© Адміністрація Заводського району. Изготовление сайтов и продвижение ADS group