1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay

ЗАВОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

 

ПРЕС – РЕЛІЗ

 

Понад  2 млн.  гривень  ЄСВ  компенсували  роботодавцям Миколаївщини  за  працевлаштування  безробітних

 

 

Роботодавцям Миколаївської області протягом 2017 року компенсували єдиний соціальний внесок (ЄСВ) на суму 2359,9 тис. грн. за рахунок  коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України  на  випадок  безробіття.

Компенсація ЄСВ – це спосіб стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць та працевлаштування на них безробітних громадян, які недостатньо  конкурентоспроможні  на  ринку  праці.

Право на компенсацію фактичних витрат у розмірі єдиного внеску  на загальнообов’язкове державне соціальне страхування також мають роботодавці, які є суб’єктами малого підприємництва та які працевлаштували безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності строком не менше ніж на два роки за направленням служби  зайнятості.

Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування особи. Так, минулого року на Миколаївщині компенсацію ЄСВ отримали  157 роботодавців за 349 працевлаштованих громадян з числа зареєстрованих  безробітних.

Нагадаємо: Об’єднання співвласників багатоповерхових будинків (ОСББ), які, окрім голови правління і бухгалтера, мають штатних найманих працівників, що займаються обслуговуванням будинку (двірники, електрики, сантехніки або ін.), також мають право на отримання компенсації ЄСВ.

З питань отриманням компенсації ЄСВ звертайтеся до найближчого центру  зайнятості.

 

Відділ інформаційної роботи

Миколаївського ОЦЗ

(0512) 37-24-72; 37-31-10;

inform@ocz-mk.gov.ua

 

 

 

Шановні роботодавці!

 

Заводський районний центр зайнятості інформує, що роботодавці, які працевлаштовують зареєстрованих безробітних з числа недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці громадян на нові робочі місця, а також суб’єкти малого підприємництва, які за направленням центру зайнятості працевлаштовують зареєстрованих безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності строком не менше, ніж на два роки, мають право на компенсацію єдиного соціального внеску.

Порядок компенсації роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2013 р. за № 347 (із змінами та доповненнями).

Компенсація виплачується за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття протягом одного року з дня працевлаштування зареєстрованого безробітного.

Для отримання компенсації роботодавці протягом двох місяців з дня працевлаштування безробітного подають до центру зайнятості заяву довільної форми та довідку за встановленою формою. Центр зайнятості перевіряє подані роботодавцем відомості та протягом п’яти робочих днів приймає рішення про виплату компенсації.

У разі, коли роботодавець має заборгованість зі сплати єдиного чи страхових внесків, визнаний у встановленому порядку банкрутом або стосовно нього порушено справу про банкрутство, компенсація не виплачується.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Заводського районного центру зайнятості за адресою: м. Миколаїв, вул. 6 – та Поперечна, 32, кабінети № 15 та 16, телефон для довідок (0512)34-41-69 та (0512)34-10-02.

ПОШУК НА САЙТІ

© Адміністрація Заводського району. Изготовление сайтов и продвижение ADS group