1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay

Заводський районний центр зайнятості

Стан ринку праці по Заводському району

 

Протягом січня – листопада 2016 року комплекс соціальних послуг та матеріального забезпечення отримало в Заводському районному центрі зайнятості 4008 осіб, із яких статус безробітного отримали 3214 осіб.

 

Питому вагу в соціальному складі незайнятого населення складають 61% - жінки та 44% - молодь у віці до 35 років .

 

За пропозицією робочої сили, найбільше осіб звернулося з числа службовців – 61%, робітники складають – 32 %, особи без професії або такі, що займали місця, які не потребують спеціальної підготовки – 7 %.

 

За допомогою служби зайнятості працевлаштовано 1760 шукачів роботи.

 

У разі відсутності підходящої роботи, безробітні беруть участь в активних програмах служби зайнятості: участь у громадських роботах, професійне навчання та перенавчання, одноразова виплата допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та залучення їх до семінарів.

 

Для забезпечення відповідності професійного рівня шукачів роботи потребам ринку праці та конкретним вимогам роботодавців пройшли підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації 428 безробітних. У підпорядкуванні служби зайнятості діють 11 Центрів професійно - технічної освіти. Після проходження курсу навчання в ЦПТО безробітні можуть опанувати одну з 77 робітничих професій.


Однією з активних програм служби зайнятості, є організація та роботи тимчасового характеру, в яких приймають участь безробітні особи. Так станом на сьогодні в таких роботах взяли участь 324 особи.

 

«Головна мета служби зайнятості – щоб кожен українець мав достойну роботу із гідною зарплатою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни».

 

Фахівці служби зайнятості в своїй діяльності використовують індивідуальний підхід до кожного клієнта, обираючи саме ті послуги та сервіси які будуть корисні саме йому. Сьогодні служба зайнятості не зупиняється на вже існуючих формах роботи, а постійно вишукує та впроваджує в життя нові проекти.

 

Окрема увага фахівців служби зайнятості приділена працевлаштуванню учасників АТО. Це та категорія людей, яка потребує особливої уваги та допомоги в адаптації до умов мирного життя та інтеграції на ринку праці. Протягом 2016 року у центрі зайнятості на обліку як безробітні перебували 115 учасники АТО, 32 чол. осіб даної категорії працевлаштовані за сприянням центру зайнятості. Всі демобілізовані військовослужбовці мають можливість підвищити свою кваліфікацію шляхом проходження професійного навчання, покращити своє матеріальне становище шляхом участі в оплачуваних громадських роботах та отримують повний спектр соціальних послуг служби зайнятості.

 

«Сьогодні  для  служби  зайнятості  клієнт № 1це  роботодавець».

Ми надаємо роботодавцям широкий спектр послуг, серед яких на одному з перших місць – підбір кваліфікованих працівників».

 

У поточному році 367 роботодавців заявили про потребу в кадрах, це - 2495 вакансій надано ними до центру зайнятості для укомплектування, укомплектовано 92 % відсотка від поданих вакансій.

 

Але роботодавцям надаємо і інші послуги::

 

- 4 роботодавця організували оплачувані громадські та інші роботи тимчасового характеру, направлено на які 324 безробітних.

 

- 9 роботодавцям надано компенсації єдиного соціального внеску, які створили нові робочі місця, та працевлаштували на них безробітних;

 

- у 37 роботодавців проходили стажування безпосередньо на робочих місцях 73 безробітних.

 

- для 17 роботодавців організували ярмарки та міні – ярмарки вакансій, як в ЦЗ так і на підприємствах – це дуже зручна послуга як для роботодавця так і для безробітного.

 

Служба зайнятості сьогодення це сервісна установа, яка виконує вкрай важливу соціальну функцію, допомагаючи людям. Ми завжди відкриті для співпраці. Не чекаючи відповідних законодавчих змін, служба зайнятості вже реформується і покращує свої сервіси.

 

З призначенням нового керівництва як на державному так і на обласному рівні служба зайнятості впроваджує нові сучасні технології – відеорезюме, відеопрезентації вакансії, он – лайн співбесіда, комунікація із безробітними через соціальні мережі та інше.

 

Служба зайнятості – це служба яка ніколи не стоїть на місці, а постійно працює над покращенням своїх сервісів і переходом на абсолютно нові принципи роботи. Це стосується як обслуговування клієнтів, так і внутрішньої організації праці.

 

 

Директор центру зайнятості Н.Рябова

 

Шановні роботодавці!

 

Заводський районний центр зайнятості інформує, що роботодавці, які працевлаштовують зареєстрованих безробітних з числа недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці громадян на нові робочі місця, а також суб’єкти малого підприємництва, які за направленням центру зайнятості працевлаштовують зареєстрованих безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності строком не менше, ніж на два роки, мають право на компенсацію єдиного соціального внеску.

Порядок компенсації роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2013 р. за № 347 (із змінами та доповненнями).

Компенсація виплачується за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття протягом одного року з дня працевлаштування зареєстрованого безробітного.

Для отримання компенсації роботодавці протягом двох місяців з дня працевлаштування безробітного подають до центру зайнятості заяву довільної форми та довідку за встановленою формою. Центр зайнятості перевіряє подані роботодавцем відомості та протягом п’яти робочих днів приймає рішення про виплату компенсації.

У разі, коли роботодавець має заборгованість зі сплати єдиного чи страхових внесків, визнаний у встановленому порядку банкрутом або стосовно нього порушено справу про банкрутство, компенсація не виплачується.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Заводського районного центру зайнятості за адресою: м. Миколаїв, вул. 6 – та Поперечна, 32, кабінети № 15 та 16, телефон для довідок (0512)34-41-69 та (0512)34-10-02.

ПОШУК НА САЙТІ

© Адміністрація Заводського району. Изготовление сайтов и продвижение ADS group