1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay

Телефонний довідник адміністрації

Телефоний довідник

адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради\

 

ПІБ, посада працівника

Внутрішній номер

Робочий телефон

Голова адміністрації

Дмитрук Віктор Миронович

100

47-97-52

Приймальня:

Довгорученко Світлана Іванівна

115

101

36-24-67

47-81-69

36-93-28

Перший заступник голови адміністрації

Яковина Анатолій Володимирович

129

36-22-87

 

Заступник голови адміністрації

Когутенко Наталія Миколаївна

225

47-20-21

 

Заступник голови адміністрації

Чепіжко Світлана Вікторівна

107

36-23-05

 

 

ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ

Начальник відділу

Хоменко Наталія Валеріївна

220

36-21-09

 

Головний спеціаліст

Скрипнікова Ольга Вікторівна

229

47-37-03

Головний спеціаліст

Сурков Юрій Володимирович

8

36-20-67

 

 

ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Начальник відділу

Зайченко Тетяна Федорівна

132

36-23-17

 

Головний спеціаліст

Драмарецька Тетяна Валентинівна

130

36-23-17

 

Головний спеціаліст

Колесник Тетяна Володимирівна

130

36-23-17

Завідувач господарством

Сабінгус Валерій Миколайович

218

46-72-45

 

УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БЛАГОУСТРОЮ

Начальник управління

Гордійчук Сергій Володимирович

118

47-97-39

 

 

ВІДДІЛ САНІТАРНОЇ ІНСПЕКЦІЇ

Начальник відділу

Василенко Тетяна Спиридонівна

117

36-24-09

 

Спеціаліст І категорії

Єременко Наталя Вікторівна

117

 

36-24-09

Головний спеціаліст

 

117

36-24-09

 

Головний спеціаліст

Гульчак Лідія Олександрівна

117

36-24-09

 

 

ВІДДІЛ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА БЛАГОУСТРОЮ

Начальник відділу

Самойленко Вікторія Євгенівна

118

47-97-39

 

Головний спеціаліст

Міновська Тетяна Віталіївна

118

47-97-39

 

Головний спеціаліст

Барковська Альона Вікторівна

118

47-97-3

Головний спеціаліст

Третьякова Сніжана Михайлівна

   

 

 

ВІДДІЛ КООРДИНАЦІЇ ТОРГІВЛІ ТА ПІДПРІЄМНИЦТВА

Начальник відділу

Страха Роман Анатолійович

111

47-97-69

 

Головний спеціаліст

Ткаченко Дмитро Олександрович

111

47-97-69

Головний спеціаліст

Малишко Світлана Вікторівна

125

47-83-89

 

 

 

ВІДДІЛ ЮРИДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ,ВЗАЄМОДІЇ З ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ ТА МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ

Начальник відділу

 

125

47-83-89

 

Головний спеціаліст

Онищенко Георгій Костянтинович

 

47-87-27

Оператор комп’ютерного набору

Лисак Світлана Миколаївна

131

-

 

 

СЕКТОР З СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМИЧНОГО РОЗВИТКУ мкр. "ВЕЛИКА КОРЕНИХА", вул. Радянська, 13

 

Завідуючий сектором

Ларіна Світлана Василівна

--

48-50-28

 

Головний спеціаліст

Парфьонова Лариса Михайлівна

--

48-50-96

 

СЕКТОР З СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМИЧНОГО РОЗВИТКУ мкр. "МАЛА КОРЕНИХА",

вул. Ольшанського, 13-б

Завідуючий сектором

Кононов Володимир Петрович

--

51-82-58

 

Головний спеціаліст

Андрейченко Світлана Анатоліївна

--

51-82-59

 

 

ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

Начальник відділу

Крисюк Наталія Миколаївна

112

36-00-28

 

Головний спеціаліст

Кулиця Ольга Антонівна

123

47-66-16

Головний спеціаліст

Димитрієва Тетяна Федорівна

123

47-66-16

 

 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Начальник служби

Покітко Алла Миколаївна

228

36-22-82

36-82-97

 

 

СЕКТОР ЗАХИСТУ ПРАВ, СВОБОД І ЗАКОННИХ ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ

Завідуючий сектором

Норенко Олена Олександрівна

219

36-82-97

 

Головний спеціаліст

Довгань Ірина Володимирівна

219

36-82-97

Спеціаліст І категорії

 

219

36-82-97

 

 

СЕКТОР ОПІКИ ТА ПІКЛУВАННЯ

Завідуючий сектором

Мозоль Світлана Володимирівна

227

47-91-88

 

Головний спеціаліст

Головіна Ганна Георгіївна

227

47-91-88

 

 

ВІДДІЛ З ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ ТА СПОРТУ

Начальник відділу

Волкун Світлана Василівна

226

46-72-88

 

Заступник начальника відділу

Явніченко Аліна Юріївна

128

36-00-23

47-64-93

Головний спеціаліст

Купрасова Наталія Андреєвна

128

47-64-93

Головний спеціаліст

Цуканова Христина Костянтинівна

128

47-64-93

 

 

ВІДДІЛ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

Начальник відділу

Мавродієв Володимир Андрійович

--

36-20-67

 

Заступник начальника відділу

Кіланова Надія Олександрівна

--

 

47-57-45

Головний спеціаліст

Черногор Олена Миколаївна

--

47-79-49

Головний спеціаліст

Гайченко Олена Олександрівна

--

47-79-49

Головний спеціаліст

Кулішенко Євгенія Миколаївна

-- 47-83-89

 

 

ВОДІЇ

Водій І класу

Калашников Володимир Мефодійович

 

 

Водій І класу

Воробйов Юрій Володимирович

 

 

Водій І класу

Кобак Анатолій Степанович

 

 

 

 

ПРИБИРАЛЬНИЦІ

Семенова Валентина Іванівна

 

 

Гавриш Наталія Леонідівна

 

 

 

 

ПРАЦІВНИК З КОМПЛЕКСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Скрипов Віталій Віталійович

 

 

 

ПОШУК НА САЙТІ

© Адміністрація Заводського району. Изготовление сайтов и продвижение ADS group