1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay

Підприємства району

ПАТ «Чорноморський суднобудівний завод»
Найбільше підприємство галузі в Україні і одне з найбільш потужних в Європі було засновано в 1897 році.

За сторіччя на заводі побудовано понад 1000 кораблів і суден різних типів і призначень: ескадрені міноносці, лінійні кораблі, підводні човни, крейсери, криголами, буксири, китобази, суховантажі, науково-дослідні судна, плавбази ракетної зброї, плавбази підводних човнів, плавмайстерня, протичовнові крейсери, супертраулери-рибовози, судна для дослідження морського дна, авіаносці, танкери, а також десятки тисяч машин, механізмів, котлів, обладнання самого різного призначення.

Суда заводу експортувалися до Швеції, Болгарії, Норвегії, Румунії, Великобританії, Німеччини, Португалії, Кувейт, Індію, Грецію.

Компанія розташована в м. Миколаєві - найбільшому промисловому і портовому центрі України. Наявні складські приміщення та підйомно-транспортне обладнання в припортовій зоні дозволяють забезпечити зберігання і перевалку вантажів різного характеру, а також відправку продукції морським, залізничним, автомобільним транспортом.

Досвід будівництва більше 60 проектів суден і кораблів дозволяє компанії створювати будь-яку суднобудівну продукцію.

Компанія має розгалужену мережу залізничних і автомобільних доріг.

Компанія має в своєму розпорядженні 2 похилих стапелі (при цьому стапель «О» оснащений двома козловими кранами в/п 900 тонн кожний), поточно-позиційну лінію будівництва середньотоннажних суден на горизонтальному стапелі в критому елінгу довжиною 400 м, плавучим доком. На поточно-позиційної лінії можливе будівництво суден різних типів і призначення довжиною до 120 м і шириною до 16,5 м.

Компанія має в своєму розпорядженні можливостями по ремонту танкерів, балкерів та інших типів суден з докування суден доковою вагою до 7000 тонн і довжиною до 130 м.

В першочергові інтереси компанії входить отримання замовлень на виготовлення секцій, корпусних блоків масою до 1300 т, корпусів суден.

 

 

 

 

 

ПОШУК НА САЙТІ

© Адміністрація Заводського району. Изготовление сайтов и продвижение ADS group