1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay
Оголошення

Запрошуємо всіх бажаючих подати заяву на шлюб


Заводський районний у місті Миколаєві відділ ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у  Миколаївській області запрошує 14 лютого всіх бажаючих подати заяву на шлюб, зареєструвати шлюб з 8.00 год. до 24.00 год. за адресою вул. Корабелів,16.

На Вас чекають приємні сюрпризи та подарунки.

За довідками звертатися за тел.47-49-06  

Доручення Обладміністрації


ВІДБІР КАНДИДАТІВ НА НАВЧАННЯ


ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В

МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОГОЛОШУЄ ВІДБІР КАНДИДАТІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДЕННОЮ ФОРМОЮ ДО ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ІЗ СПЕЦИФІЧНИМИ УМОВАМИ НАВЧАННЯ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ПІДГОТОВКУ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

 

      До вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, можуть бути зараховані громадяни України, яким станом на 31 грудня року вступу виповниться 17 років.

ПЕРЕЛІК ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ПІДГОТОВКУ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ:

1.     Національна академія внутрішніх справ;

2.     Харківський національний університет внутрішніх справ;

3.     Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ;

4.     Львівський державний університет внутрішніх справ;

5.     Одеський державний університет внутрішніх справ;

6.     Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка;

7.     Донецький юридичний інститут МВС України.

       З умовами відбору кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, Ви можете детально ознайомитись на сайті Головного Управління Національної поліції  в Миколаївської області (https:/mk.npu.gov.ua) натиснувши на банер про відбір.

 

      Для оформлення особової справи кандидата на навчання необхідно особисто звернутися до підрозділу кадрового забезпечення Заводського ВП ГУНП в Миколаївській області та подати документи, перелік яких визначений ст. 54 ЗУ «Про Національну поліцію».

      Для Вашої зручності та у разі виникнення питань, а також для отримання будь-якої додаткової інформації щодо проведення відбору Ви можете звернутись за телефоном: (0512) 498023; (0512) 531904; 0930444361; 0631158644 (з 9:00 до 17:00, крім святкових та вихідних днів) або на електронну пошту sovpap@ukr.net, а також за адресою:

м. Миколаїв, вул. Біла, 44, каб. 48,50

     

Адреса розташування поліцейської комісії: м. Миколаїв, вул. Спаська, 41, каб. № 316.

Необхідні дії у разі незаконного спилу дерев


До адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради неодноразово надходили скарги щодо незаконного спилу дерев.

Необхідні дії у разі незаконного спилу дерев:

Якщо Ви спостерегаєте, що спилюють, кронують або проводять санітарну обрізку дерев, Ви маєте право ввічливо поцікавитись у робітників, з якої вони організації і чи є у них відповідні дозвільні документи на видалення або обрізку дерев. Для проведення даних робіт необхідна наявність акту обстеження зелених насаджень. Для складання такого акту створюється комісія, до якої входять представники екологічної інспекції, представників житлово-комунального господарства. Акт повинен бути завірений печаткою адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради та підписом працівника відділу комунального господарства і благоустрою адміністрації району.

Якщо робітники відмовляються пред’явити акт обстеження зелених насаджень, Вам необхідно зателефонувати до поліції за телефоном: 102, на гарячу лінію департаменту житлово комунального господарства-1588, а також до адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради за телефонами : 47-97-39, 36-24-67, 47-81-69.

Дякуємо за небайдужість! Разом ми зробимо наш район найкращим!

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.


Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 18 листопада 2017 року по 23 січня 2018 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Для участі у конкурсі адвокатам необхідно:

  1. Зареєструватися на веб-сторінці http://contest.legalaid.gov.ua з 18 листопада до 17 грудня 2017 року включно, де заповнити онлайн анкету та біографічну довідку; зазначити адресу електронної пошти для отримання інформації у зв’язку з конкурсом та регіон, у якому адвокат проходитиме індивідуальну співбесіду з конкурсною комісією; завантажити посвідчені (підписані) адвокатом скановані копії заяви, усіх заповнених сторінок паспорта (чи іншого документа, що посвідчує особу), свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю та мотиваційного листа (у довільній формі обсягом до 500 слів).

УВАГА! За фактом реєстрації адвокат отримає повідомлення Координаційного центру з надання правової допомоги про прийняття заявки на опрацювання. Після перевірки наявності надісланих копій документів, адвоката буде поінформовано про їх відповідність чи невідповідність встановленим вимогам за вказаною адвокатом адресою електронної пошти. У разі отримання повідомлення про невідповідність документів встановленим вимогам реєстрацію можна пройти повторно (до завершення строку реєстрації).

  1. Впродовж 19 – 25 грудня 2017 року включно пройти дистанційний курс «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги», ознайомившись з його матеріалами та склавши перевірочні тестові завдання, що оцінюються автоматично (адреса веб-сторінки дистанційного курсу, логін та пароль будуть зазначені в електронному повідомленні Координаційного центру з надання правової допомоги).

  2. Впродовж 9 – 12 січня 2018 року (конкретні дата, час і місце проведення будуть повідомлені кожному адвокатові додатково) пройти індивідуальні співбесіди з конкурсною комісією, під час якої адвокати оцінюватимуться за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги.

УВАГА! Під час проходження співбесіди із конкурсними комісіями адвокати повинні предявити оригінали паспорта та свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю.

Крім того, з 27 по 29 грудня 2017 року включно конкурсні комісії розглядатимуть подані адвокатами документи, оцінюючи адвокатів за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосованих до адвоката дисциплінарних стягнень та враховуючи результат проходження адвокатом дистанційного курсу «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги». Цей етап відбувається без персональної участі адвокатів.

Адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою КМУ від 11.01.2012 № 8.

Контакти для зворотного зв’язку з адвокатами:

Поплавська Галина Євгенівна, заступниця начальника відділу взаємодії з адвокатами та органами адвокатського самоврядування управління забезпечення якості правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги, (044)  364 17 59 (понеділок – четвер: з 09:00 до 18:00, п’ятниця: з 09:00 до 16:45, обідня перерва із 13:00 до 13:45), halyna.poplavska@legalaid.gov.ua.

_______________________________________________

Переглянути порядок і умови проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджений постановою КМУ від 28 грудня 2011 р. № 1362 (у редакції постанови КМУ від 9 серпня 2017 р. № 575).

Переглянути Порядок і умови укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджені постановою КМУ від 11.01.2012 № 8.

Переглянути наказ Мін’юсту від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги».

Переглянути Порядок оцінювання адвокатів за результатами конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджений наказом Мін’юсту від 13.11.2017 № 3552/5 (документ знаходиться на державній реєстрації та буде доступний для перегляду найближчим часом).

 

 


ПОШУК НА САЙТІ

© Адміністрація Заводського району. Изготовление сайтов и продвижение ADS group