1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay
Оголошення

Шановні мешканці та гості міста Миколаєва! Бактеріальна небезпека!


УВАГА!

 

Шановні мешканці та гості міста Миколаєва!

 

За інформацією ДУ “Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України” проведено лабораторні дослідження проб річкової води, відібраних в районі міських пляжів  «Стрілка», «Прибій» та «Чайка», рекреаційних зон «Намив» та «Яхт-клуб», за період з 30.07.2018 по 03.08.2018.

 

За мікробіологічними показниками встановлено, що показник індексу ЛКП (лактозопозитивних кишкових паличок) перевищує санітарно-гігієнічні нормативи і складає (при нормі 5000 в дм 3) в районі пляжів «Стрілка»  - 24 000, «Чайка» - 70000, рекреаційної зони «Яхт-клуб» - 6200, колі-фаги (при нормі 100 в дм 3) в районі пляжу «Чайка» - 200.

 

Патогенні мікроорганізми не виявлені.

 

Рекомендовано тимчасово утриматися від купання до покращення результатів санітарно-мікробіологічного дослідження річкової води в даній акваторії.

 

Адміністрація Заводського району

 

заплановано проведення місячника по видаленню амброзії полинолистої


                                       До відома мешканців району!

 

З метою недопущення впливу алергічних рослин на стан здоров’я людей, в серпні 2018 року заплановано проведення місячника по видаленню амброзії полинолистої.

 

Запрошуємо до участі у місячнику трудові колективи підприємств, організацій, установ, об’єктів підприємницької діяльності, жителів приватного сектора.

 

Всіх небайдужих мешканців району закликаємо не допустити  розповсюдження шкідливої карантинної рослини на своїх прилеглих територіях.

 

                                                                                                       Адміністрація Заводського району

АЧС


АЧС - вірусна, висококонтагіозна хвороба свійських та диких свиней різних вікових груп та порід.

 

Хвороба характеризується швидким протіканням та смертністю 98-100%.

 

Зараження тварин проходить шляхом прямого їх контакту з хворими тваринами або через інфіковані корми, воду, продукти забою тварин, відходи ресторанів, столових, ковбасних цехів. Переносниками вірусу можуть бути собаки, коти, лисиці, вовки, дрібні гризуни та хижі птахи.

Одними із характерних для хвороби ознак є крововиливи в товщу шкіри, через що на шкірі вушних раковин, п'ятачка, живота, хвоста, внутрішніх поверхонь ніг з'являються видимі плями різної величини синюшного кольору, підняття температури до 41-42 °, проноси, інколи з домішками крові. Смерть настає частіше через 1-2 доби після появи вище перерахованих клінічних ознак хвороби.

 

При даній хворобі відсутня імунопрофілактика та лікування.

 

Усіх свиней, які перебувають в епізоотичному вогнищі, знищують безкровним методом. Трупи вбитих і загиблих свиней, гризунів, птахів та інших тварин, а також дерев'яний матеріал, гній, залишки кормів, тару та інвентар спалюють. Будь-яку рослинність (траву, кущі тощо), що довкола приміщень ферми, скошують і теж спалюють.

 

З метою попередження занесення вірусу африканської чуми свиней в автогосподарства, керівникам підприємств усіх форм власності з розведення, утримання свиней перевести свиноферми на «закритий режим» утримання свиней.

 

У разі якщо Вам відомі факти масового захворювання чи загибелі свиней у присадибних господарствах населення або приватних господарствах по розведенню, вирощуванню свиней, негайно інформуйте Миколаївське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за телефонами гарячої лінії:  55-30-42, 24-63-76,

Моб. тел. 096-544-49-034;  063-255-14-05.

Безпека громадян на залізничному транспорті України


Субсидії


Кабінетом Міністрів України 27 квітня 2018 року прийнято постанову     № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України», яка набрала чинності з 1 травня 2018 року.

 

Зазначеною постановою визначено, що з 1 травня 2018 р. призначення житлової субсидії здійснюється лише після подання нових заяв і декларації, якщо у складі домогосподарства є :

  • Особи, які досягли 18- річного віку станом на початок , за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, і в цьому періоді:

- за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії ;

- та/або вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

  • Особи, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства

 ( відповідно до Сімейного кодексу України сім’ю складають особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки. Подружжя вважається сім’єю і тоді, коли дружина та чоловік у зв’язку з навчанням, роботою, лікуванням, необхідністю догляду за батьками, дітьми та з інших поважних причин не проживають спільно. Дитина належить до сім’ї своїх батьків і тоді, коли спільно з ними не проживає).

  • Особи, які зареєстровані в житловому приміщенні

( будинку), але фактично в ньому не проживають ( рішення про призначення субсидії приймалося комісійно);

  • Особи, які  є орендарями житлових приміщень ( будинків);
  • Внутрішньо переміщені особи;
  • Тим сім’ям, у складі яких відбулися зміни протягом останнього року.

 

Звертатись за адресою вул. Морехідна ,9(каб.16)

Управління соціальних виплат і компенсацій Заводського району

 

 

З 01 травня 2018 року

 

 Житлова субсидія призначається:

 

− одному із членів домогосподарства, які зареєстровані і фактично проживають в житловому приміщенні;

−  зареєстрованим в житловому приміщенні неповнолітнім дітям, які залишилися без батьківської опіки, та недієздатним особам працездатного віку, над якими встановлено опіку – за заявою опікуна.

 

 Житлова субсидія розраховується:

 

− на всіх членів домогосподарства, до складу якого включаються особи, що зареєстровані і фактично проживають у житловому приміщенні. 

− під час призначення житлової субсидії враховуються також доходи членів сім’ї особи із складу домогосподарства (чоловіка, дружини), зареєстроване (фактичне) місце проживання яких відмінне від адреси домогосподарства. 

 

Призначення   житлової   субсидії здійснюється виключно після подання нових заяв і декларацій

 (без автоматичного її продовження):

                                                                          

− внутрішньо переміщеними особами;

− особами, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства; 

− орендарями;

− особами, яким надана субсидія на фактично проживаючих осіб;

 

Житлова субсидія не призначається

 (у тому числі на наступний період), якщо:

 

− площа житлової квартири перевищує 120 квадратних метрів, а житлового будинку – 200 квадратних метрів, окрім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей;

− у власності сім’ї є автомобіль, з дня випуску якого пройшло не менше 5 років. Виняток становлять мопеди або автомобілі, які видані органами соціального захисту;

− у складі сім’ї є особи працездатного віку, у яких (станом на початок періоду, за який враховуються доходи): 

• взагалі відсутні доходи;

• середньомісячний сукупний дохід менший за розмір мінімальної заробітної плати;

• не сплачено єдиного соціального внеску за три місяці у розмірі, що не менший ніж мінімальний;

− членами сім’ї вчинено одноразову покупку або оплачено послуги вартістю понад 50 тис. гривень протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії;

− у домогосподарства наявна прострочена понад два місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг загальною сумою понад 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн.) 

   

 

Житлова субсидія призначається за рішенням комісії:

 

− орендарям; 

− індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію;  

− внутрішньо переміщеним особам; 

−на фактично проживаючих зареєстрованих членів домогосподарства; 

− на житлові приміщення, в яких є кілька розділених особових рахунків; 

− непрацездатним непрацюючим особам, які проживають самі – на понаднормову площу житла;

− непрацюючим працездатним особам, що перебувають у складних життєвих обставинах, викликаних тривалою хворобою;

− при здійсненні одноразової покупки або оплаті послуг вартістю понад 50 тис. гривень протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії.

 

   

Звертатись за адресою вул. Морехідна ,9(каб.16)

Управління соціальних виплат і компенсацій Заводського району


ПОШУК НА САЙТІ

© Адміністрація Заводського району. Изготовление сайтов и продвижение ADS group