1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay
Оголошення

Шановні мешканці Заводського району та м. Миколаєва!


З 01 квітня по 30 квітня 2018 року проходить Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота».

 

Метою місячника є облаштування, реконструкція дитячо-ігрових та спортивних майданчиків або споруд на Ваших прибудинкових територіях, які використовуються для активного відпочинку, регулярних занять фізичною культурою  та спортом.

 

Адміністрація Заводського району запрошує всіх бажаючих мешканців району та міста взяти участь у Всеукраїнському місячнику «Спорт для всіх – спільна турбота».

 

Не будьте байдужими, адже спорт – це здоров’я!

Шановні працівники підприємств житлово-комунальної сфери!


Доводимо до Вашого відома, що ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» 14-18травня 2018 року в м. Берегово (Закарпатська область) проводить семінар з метою обговорення практичних аспектів реалізації Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та проектів нормативно правових актів, що розроблені на виконання цього Закону.

 

До участі у роботі семінару запрошуються представники органів місцевого самоврядування, житлово-комунальних підприємств, підприємств, які надають послуги з управління та утримання будинків та прибудинкових територій, водо-, теплопостачання, водовідведення, ОСББ.

 

Реєстрація учасників та довідки за телефонами: 044-233-38-53, 050-411-45-66

Детальна інформація в електронному вигляді розміщена на http://Ukrgitlo.orq/

Запрошення до участь у конкурсі


Запрошення до участь у 3-му Всеукраїнському освітньому фестивалі "STEM"


Пройде VIIІ традиційний Турнір «Біла ромашка» з художньої гімнастики


Шановні мешканці Заводського району та м. Миколаєва!

23.03.2018 р. - 24.03.2018 р. на базі ДЮСШ № 3, за адресою: вул. Погранична, 45 пройде VIIІ традиційний Турнір «Біла ромашка» з художньої гімнастики, в якому приймуть участь понад 80 юних гімнасток 2005-2012 р.н.

23.03.2018 р. початок змагань – об  17.00. 

24.03.2018 р.  -  2 –й день змагань, показові виступи – 10.00 год.

Парад закриття, нагородження переможців – 15.00 год.

Організатори Турніру: адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради, управління у справах фізичної культури та спорту Миколаївської міської ради, міський протитуберкульозний диспансер, ДЮСШ № 3.         

Адміністрація Заводського району запрошує всіх бажаючих мешканців району та міста відвідати Турнір та провести позитивно свій час.


ПОШУК НА САЙТІ

© Адміністрація Заводського району. Изготовление сайтов и продвижение ADS group