1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay
Оголошення

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ РАЙОНУ ТА МІСТА!


ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ РАЙОНУ ТА МІСТА!

22 липня о 9.00 год.

у мкр. Намив, на береговій зоні

(вул. Лазурна, № 52)

відбудеться Перший Відкритий Кубок

Миколаївської області з пляжного футболу,

який проходить в рамках

Всеукраїнського турніру з пляжного футболу.

Адміністрація Заводського району

Миколаївської міської ради запрошує Вас

взяти участь у спортивному заході

До відома мешканців району!21.07.2017 заплановано проведення суботника.


З метою недопущення впливу алергічних рослин на стан здоров’я людей, 21.07.2017 заплановано проведення суботника по видаленню амброзії полинолистої.Запрошуємо до участі у суботнику трудові колективи підприємств, організацій, установ, об'єктів підприємницької діяльності, жителів приватного сектора.Всіх небайдужих мешканців району закликаємо не допустити розповсюдження шкідливої карантинної рослини на своїх прилеглих територіях.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ ОГОЛОШУЄ ВІДБІР КАНДИДАТІВ НА НАВЧАННЯ.


ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В

МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОГОЛОШУЄ ВІДБІР КАНДИДАТІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДЕННОЮ ФОРМОЮ ДО ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ІЗ СПЕЦИФІЧНИМИ УМОВАМИ НАВЧАННЯ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ПІДГОТОВКУ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

 

До вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, можуть бути зараховані громадяни України, яким станом на 31 грудня року вступу виповниться 17 років.

ПЕРЕЛІК ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ПІДГОТОВКУ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ:

  1. Національна академія внутрішніх справ;

  2. Харківський національний університет внутрішніх справ;

  3. Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ;

  4. Львівський державний університет внутрішніх справ;

  5. Одеський державний університет внутрішніх справ;

  6. Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка;

  7. Донецький юридичний інститут МВС України.

З умовами відбору кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, Ви можете детально ознайомитись на сайті Головного Управління Національної поліції в Миколаївської області (https:/mk.npu.gov.ua) натиснувши на банер про відбір.

 

Для оформлення особової справи кандидата на навчання необхідно особисто звернутися до підрозділу кадрового забезпечення Заводського ВП ГУНП в Миколаївській області та подати документи, перелік яких визначений ст. 54 ЗУ «Про Національну поліцію».

Для Вашої зручності та у разі виникнення питань, а також для отримання будь-якої додаткової інформації щодо проведення відбору Ви можете звернутись за телефоном: (0512) 498023; (0512) 531904 (з 9:00 до 17:00, крім святкових та вихідних днів) або на електронну пошту sovpap@ukr.net, а також за адресою:

м. Миколаїв, вул. Біла, 44, каб. 48,50

 

Адреса розташування поліцейської комісії: м. Миколаїв, вул. Спаська, 41, каб. № 316.

Шановні мешканці Заводського району!!!


Шановні мешканці Заводського району!

 

На підставі звернення юридичного департаменту Миколаївської міської ради адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради проводить прийом документів кандидатів у присяжні Заводського районного суду для подальшого надання їх на розгляд Миколаївської міської ради для формування та затвердження списку присяжних у м. Миколаєві.

Кандидатами у присяжні можуть бути громадяни України, віком від 30 до 65 років, які постійно проживають на території Заводського району та відповідають вимогам ст. 61 Закону України "Про судоустрій та статус суддів".

Присяжних, у випадках, визначених процесуальним законом, залучають до здійснення правосуддя, забезпечуючи згідно з Конституцією України безпосередню участь народу у здійсненні правосуддя.

Додаткову інформацію Ви можете отримати за телефоном 36-23-17, адреса адміністрації Заводського району: вул. Погранична, 9, каб. 17.

 

Адміністрація Заводського району

Перевір свої персональні даніПОШУК НА САЙТІ

© Адміністрація Заводського району. Изготовление сайтов и продвижение ADS group