1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay
Оголошення

Закон України «Про амністію у 2016 році»


Шановні військовослужбовці,

 які самовільно залишили військову частину

або місце служби!

У зв’язку з набуттям чинності Закону України «Про амністію у 2016 році» (Відомості Верховної Ради, 2017, №37, ст.378), пропонуємо Вам скористатися шансом повернутися до повноцінного життя і добровільно звернутися до органів Військової служби правопорядку та військових прокуратур гарнізонів для вирішення питання щодо звільнення від кримінального покарання.

Закликаємо рідних та друзів військовослужбовців допомогти своїм близьким людям виправити цю помилку, перестати переховуватися від слідства і відкрити для себе нове майбутнє.

З повагою командування Заводського районного військового комісаріату м. Миколаєва

Заява адміністрації про недостовірність інформації


Адміністрація Заводського району застерігає Вас, що останнім часом в мережі Інтернет поширюється недостовірна інформація стосовно причетності органів місцевого самоврядування до проведення заходів щодо надання Томосу Україні.

Дана інформація є фейковою, та направлена на підрив репутації органів влади та самого питання надання українській православній Церкві автокефалії.

Додатково повідомляємо що зазначене питання не входить до повноважень органів місцевого самоврядування відповідно до чинного законодавства України.

Адміністрація Заводського району з приводу ситуації, що склалася, звернулась до Служби безпеки України та Кіберполіції України.

ІХ Міжнародний традиційний Турнір «Чарівна стрічка»


Шановні мешканці Заводського району та м. Миколаєва!

 

08.12.2018 р. - 09.12.2018 р. на базі ДЮСШ № 3, за адресою: вул. Погранична, 45 пройде ІХ Міжнародний традиційний Турнір «Чарівна стрічка» з художньої гімнастики, в якому візьмуть участь понад 200 юних гімнасток.

08.12.2018 початок змагань о  10.00 год.  Парад відкриття  о 12.00 год.

09.12.2018 -  2 –й день змагань. Початок змагань – 10.00 год.

Організатори Турніру: адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради, управління у справах фізичної культури та спорту Миколаївської міської ради, ДЮСШ № 3.         

Адміністрація Заводського району запрошує всіх бажаючих мешканців району та міста відвідати Турнір та провести позитивно свій час.

запроваджено карантин по африканській чумі свиней


Увага!

 

За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на території  с. Івано-Кепине Снігурівського району Миколаївської області  запроваджено карантин по африканській чумі свиней, у зв’язку з чим здійснюються заходи, спрямовані на недопущення поширення хвороби.

​Застерігаємо мешканців! Не купуйте м'ясо та м'ясні вироби у осіб, які здійснюють несанкціоновану торгівлю  живими тваринами і сировиною з них в місцях, де торгівля заборонена, не мають документів, що дають можливість встановити виробника продукції, умови зберігання і транспортування продукції, якість та термін її придатності до споживання.   Пам’ятайте! Купуючи товари у місцях «стихійної торгівлі», ви ризикуєте здоров’ям.

проведення вакцинації


Відповідно до листа Миколаївського міського управління головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області  від 25.10.2018    № 14.21-06/831, у зв’язку зі складною епізоотичною ситуацією щодо сказу в Україні, Держпроспожислужба проводить масштабну антирабічну пероральну вакцинацію диких м’ясоїдних тварин із застосуванням авіатранспорту.

 

Увага! У разі виявлення принад (розмір із сірникову коробку), ні в якому випадку не чіпати брикети та не переносити з місця, а також у разі обльоту місцевості літаком – не хвилюватися.


ПОШУК НА САЙТІ

© Адміністрація Заводського району. Изготовление сайтов и продвижение ADS group