1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay
Оголошення

видача довідки Форма 3


Департамент надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради для зручності мешканців міста, які оформлюють житлові субсидії, пенсії по інвалідності, проводять операції з відчуження житлової нерухомості, та здійснюють інші дії, при яких необхідна довідка про зареєстрованих за даною адресою (Форма 3), вирішив спростити процедуру отримання даної довідки.

 

До теперішнього часу треба було подати до Департаменту надання адміністративних послуг заяву з копіями документів для отримання довідки про зареєстрованих за даною адресою. Далі чекати до 2 тижнів. Але через велику завантаженість Департаменту, її фактично могли видати через місяць.

 

Раніше Форму 3 видавали житлово-комунальні підприємства, але з передачею функції реєстрації міста проживання в органи місцевого самоврядування, Департаменту як органу реєстрації необхідно було спростити процедуру отримання  такої інформації.

 

Сьогодні видача довідки здійснюється у день звернення громадян. Довідку буде видавати державний реєстратор, чиє робоче місце територіально відноситься до певного району м. Миколаєва.  На першому етапі - це Інгульський район, далі почнеться прийом у приміщенні  Департаменту надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради (вул. Адміральська,20), і в  кінці мешканці зможуть отримати цю послугу в Корабельному районі.

 

Начальник управління державної реєстрації Департаменту надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради Гурєєва О.С.

Почесне звання України «Мати-героїня»


Державною нагородою України «Мати-героїня» відзначаються жінки, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятеро та більше дітей.  

         

Звання присвоюється багатодітним жінкам за вагомий особистий внесок у вихованні дітей в сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей, за материнську самовідданість, для забезпечення умов для повноцінного розвитку здорових, гармонійно розвинутих особистостей.     

         

З 2010 року у Заводському районі 30 багатодітним жінкам присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

Станом на 01 жовтня 2018 року на розгляді щодо присвоєння Почесного звання України «Мати-героїня» знаходяться 3 пакети документів багатодітних жінок.

 

До уваги багатодітних жінок району!

Якщо Ви народили та виховали до восьмирічного віку п’ятеро та більше дітей, просимо звертатися щодо надання роз’яснень для присвоєння Почесного звання України «Мати-героїня» до відділу з гуманітарних питань та спорту адміністрації Заводського району (вул. Погранична, 9, кабінет №21).

Довідки за тел.: 47-64-93

Про обслуговування систем газопостачання


 

 

З метою недопущення виникнення надзвичайних подій під час проведення масових заходів


До уваги організаторів масових заходів!

 

З метою недопущення виникнення надзвичайних подій під час проведення масових заходів, управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області інформує.

Відповідно до ст. 55 Кодексу цивільного захисту України обов'язок із забезпечення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту покладається на організаторів масових заходів і власників задіяних об'єктів.

Для забезпечення належного рівня безпеки під час проведення масових заходів:

  • забороняється застосування відкритого вогню;
  • забороняється паління поза відведеними місцями; .
  • місця проведення заходів укомплектовуються засобами пожежогасіння (вогнегасниками).

Також згідно з «Правилами охорони життя людей на водних об'єктах України», зареєстрованими Міністерством юстиції України від 04.05.2017       № 566/30434, проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, свят, регат маломірних/малих суден допускається лише в місцях, визначених місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, відповідно до порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах, затвердженого постановою КМУ від 06.03,2002 № 264.

Разом з цим у місцях проведення масових заходів біля водних об’єктів міста необхідно встановлювати рятувальні пости із постійним чергуванням рятувальників, а в місцях, не визначених для купання та відпочинку, у вздовж берегової смуги розміщувати попереджувальні написи про заборону купання.

АЧС


АЧС - вірусна, висококонтагіозна хвороба свійських та диких свиней різних вікових груп та порід.

 

Хвороба характеризується швидким протіканням та смертністю 98-100%.

 

Зараження тварин проходить шляхом прямого їх контакту з хворими тваринами або через інфіковані корми, воду, продукти забою тварин, відходи ресторанів, столових, ковбасних цехів. Переносниками вірусу можуть бути собаки, коти, лисиці, вовки, дрібні гризуни та хижі птахи.

Одними із характерних для хвороби ознак є крововиливи в товщу шкіри, через що на шкірі вушних раковин, п'ятачка, живота, хвоста, внутрішніх поверхонь ніг з'являються видимі плями різної величини синюшного кольору, підняття температури до 41-42 °, проноси, інколи з домішками крові. Смерть настає частіше через 1-2 доби після появи вище перерахованих клінічних ознак хвороби.

 

При даній хворобі відсутня імунопрофілактика та лікування.

 

Усіх свиней, які перебувають в епізоотичному вогнищі, знищують безкровним методом. Трупи вбитих і загиблих свиней, гризунів, птахів та інших тварин, а також дерев'яний матеріал, гній, залишки кормів, тару та інвентар спалюють. Будь-яку рослинність (траву, кущі тощо), що довкола приміщень ферми, скошують і теж спалюють.

 

З метою попередження занесення вірусу африканської чуми свиней в автогосподарства, керівникам підприємств усіх форм власності з розведення, утримання свиней перевести свиноферми на «закритий режим» утримання свиней.

 

У разі якщо Вам відомі факти масового захворювання чи загибелі свиней у присадибних господарствах населення або приватних господарствах по розведенню, вирощуванню свиней, негайно інформуйте Миколаївське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за телефонами гарячої лінії:  55-30-42, 24-63-76,

Моб. тел. 096-544-49-034;  063-255-14-05.


ПОШУК НА САЙТІ

© Адміністрація Заводського району. Изготовление сайтов и продвижение ADS group