1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay
Оголошення

УВАГА!!!Адміністрація Заводського району звертається до керівників підприємств різної форми власности та осіб-власників нерухомого майна.


Адміністрація Заводського району звертається до керівників підприємств різної форми власности та осіб-власників нерухомого майна, які здійснюють розриття на території району, порушують асфальтне покриття доріг тротуарів, поверхні зелених зон, особливо це стосується ПАТ "Миколаївська ТЕЦ", ОКП "Миколаївоблтеплоенерго", МКП "Миколаївводоканал", інших установ та організацій, з проханням своєчасно та якісно виконувати відновлення та благоустрій порушених територій.

У випадках ігнорування "Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві " буде притягнуто до адміністративної відповідальності керівників або відповідальних осіб за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Перевір свої персональні дані


УВАГА!АФРИКАНСЬКА ЧУМА СВИНЕЙ.


До відома мешканців району! Боротьба з амброзією.


З метою недопущення впливу алергічних рослин у вегетаційний період на стан здоров’я людей та необхідності повного видалення джерела алергії, боротьбу з амброзією полинолистою необхідно починати з червня, з появою перших нерозгалуджених стеблів.

Кожного року зростає кількість людей, які страждають на алергію. Квітковий пилок амброзії шкідливий для людини – має надзвичайно високу алергенну дію. 

Враховуючи велику шкідливість амброзії, боротьба з нею є одним із найважливіших завдань для кожного жителя.

Всіх небайдужих мешканців району закликаємо брати участь у знищенні карантинних рослин та не допускати їх розповсюдження на своїх прибудинкових територіях.

Життя без наркотичних засобів та психотропних речовин


З метою здійснення «безкоштовної» схеми збуту психотропних речовин, у Заводському районі з’явились написи на будівлях з адресою продажу синтетичних наркотиків.

Такий нелегальний обіг наркотичних засобів набуває все більш значних масштабів, що викликає занепокоєння. Розповсюдження психотропних речовин призводить до погіршення здоров’я мешканців і підвищення рівня захворюваності населення на соціально небезпечні хвороби, зокрема ВІЛ/ СНІД, туберкульоз, а також до загострення соціальних проблем (жорстоке поводження з дітьми, збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод, нещасних випадків на виробництві).

З метою недопущення масового розповсюдження психотропних речовин на території району та утримання у задовільному стані фасадів будинків, споруд та інших об’єктів, адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради звертається до небайдужих громадян, власників приватних домоволодінь, керівників підприємств, організації з проханням усувати на своїх об’єктах написи з рекламою наркотичних засобів та психотропних речовин


ПОШУК НА САЙТІ

© Адміністрація Заводського району. Изготовление сайтов и продвижение ADS group