1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay
Оголошення

Безпека громадян на залізничному транспорті України


режим роботи нотаріальної контори


Відповідно до наказу Головного територіального управління юстиції Миколаївської області «Про зміну істотних умов праці» від 17 травня 2018   № 232/04, з 17 липня 2018 року встановлений режим  роботи  Третьої Миколаївської державної контори Миколаївської області:

 

  • з вівторка по п’ятницю:   з 08.00 год по 17.00 год;
  • в суботу:   з 8.00 год по 16.00 год;
  • обідня перерва:  з 12.00 по 12.48 год.
  • вихідні дні:   неділя та понеділок.

Проведення робіт з капітального та поточного ремонтів дитячих ігрових та спортивних майданчиків


Одним із головних напрямків роботи відділу комунального господарства і благоустрою адміністрації Заводського району є проведення робіт з капітального та поточного ремонтів дитячих ігрових та спортивних майданчиків.

 

З метою попередження виникнення травматизму у дітей та нещасних випадків під час перебування на дитячих, спортивних майданчиках, адміністрація району рекомендує батькам дотримуватись наступних рекомендацій:

1) Необхідно перевіряти ігрові елементи, вони повинні бути цілими, без розбитих або поламаних частин, тим більше, неприпустима відсутність будь-яких частин. Гвинти й шурупи, якими скріплені атракціони, гірки, гойдалки не повинні стирчати зовні. Ігрові елементи не повинні бути іржавими.

 

2) Навчіть дітей обходити стороною гойдалки і каруселі, на яких вже хтось перебуває. Не дозволяйте зістрибувати на ходу. І розкажіть про те, що при можливому падінні з гойдалки необхідно присісти, а не вставати в повний зріст, ризикуючи отримати удар.

 

3) Перевіряти необхідно температуру ігрових елементів, оскільки в літні  спекотні дні залізні дитячі гірки й каруселі під прямими сонячними променями дуже сильно нагріваються.

 

4) Особливу увагу батьки повинні приділити тому, як одягнути і взути дитину перед походом на дитячий майданчик. Краще не одягати кофтинки з капюшоном, бо дитина може зачепитися ними за щось. Крім того, на одязі має бути мінімальна кількість різних застібок. Підбирайте зручні речі, в яких дитина буде вільно рухатися.

 

5) Не взувайте слизьке взуття або шльопанці, вони можуть стати причиною падіння і, відповідно, травми. Взуття дитини повинно надійно застібатися і по можливості не мати шнурків. Шнурки можуть розв'язатися, а дитина затнутися за них і нанести собі травму.

 

6) Обов'язково приділіть увагу пісочниці. Адже в її вмісті може виявитися, що завгодно: бите скло, шприці, сигаретні недопалки і тому подібне. Перед тим як дозволити дитині грати в піску, слід уважно оглянути пісочницю і прибрати всі небезпечні предмети. Також поясніть дитині, що граючи з піском, не можна кидатися їм, а руки не можна брати до рота.

 

7) У вашій сумці для прогулянок повинні завжди лежать прості антисептичні засоби - серветки, зеленка у вигляді фломастера, пластирі, що дасть можливість надати першу допомогу при невеликих ударах і саднах.

 

8) Якщо на ігровому майданчику дітей багато, то намагайтесь організувати гру своєї дитини з ровесниками. Старші діти можуть налякати або невдало штовхнути вашого малюка.

Звернення мешканців щодо дотриманням вимог законодавства


Шановні мешканці району!

 

До адміністрації Заводського району ради неодноразово надходили звернення мешканців щодо дотриманням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, порушення будівельних норм, державних стандартів і правил при виконанні будівельних робіт на об’єктах, розташованих на території Заводського району м. Миколаєва.

 

Нагадуємо, що Ви маєте право звертатись з вищезазначених питань безпосередньо до управління державного архітектурно-будівельного контролю Миколаївської міської ради за адресою: вул. Херсонське шосе, 48/8 та за телефоном: 53-31-18.

Дякуємо за порозуміння.

Щодо чисельних звернень громадян з питання відлову безпритульних тварин


Шановні мешканці району!

 

До адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради  надходять чисельні звернення громадян з питання відлову безпритульних тварин, їх стерилізації, підбору трупів тварин.

 

Згідно своїх повноважень, затверджених рішенням міської ради від 23.02.2017 № 16/32, адміністрація Заводського району сприяє та координує роботу по відлову блукаючих тварин та організовує роботу по  підбору трупів тварин для подальшої їх утилізації.

 

А саме, передає заявки для виконання цих робіт до КП «Центр захисту тварин», яке надає наступні послуги:

  • Підбір та утилізація трупів тварин, заявки на відлов безпритульних тварин можна залишати за телефонами: 
     

- 15-88 служба оперативного реагування (цілодобово);
- 47-21-93, 47-21-92 комунальне підприємство Миколаївської міської ради «Центр захисту тварин»;
- 37-57-02 адміністрація Центрального району;
- 55-00-86 адміністрація Інгульського району;
- 47-97-39 адміністрація Заводського району;
- 60-02-31 адміністрація Корабельного району;
- 47-48-08 управління екології департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

 

КП «Центр захисту тварин» також надає наступні послуги:

 

  • Стерилізація (кастрація) тварин – це позбавлення тварини хірургічним шляхом здатності до відтворення потомства (репродуктивної здатності), заявки подавати за вищевказаними телефонами;
  • Реєстрація домашніх тварин - собак та котів.

 

Реєстрація проводиться одноразово і вважається дійсною протягом усього життя тварини.

Обов’язковій реєстрації підлягають домашні собаки віком більше 60 діб з моменту їх народження.

Реєстрація домашніх котів віком більше 90 діб з моменту їх народження, здійснюється за бажанням власника.

Реєстрація домашніх тварин проводиться за адресою вул. Образцова, буд. 1/2, телефон для довідок 47-21-93, факс 47-23-92.

                                                                     

                                                                      Адміністрація Заводського району  


ПОШУК НА САЙТІ

© Адміністрація Заводського району. Изготовление сайтов и продвижение ADS group