1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay
Оголошення

Початок проведення громадських слухань проектів містобудівної документації


До відома мешканців Заводського району!

Управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради (Замовник) повідомляє про оприлюднення та початок проведення громадських слухань проектів містобудівної документації:

«Детальний план намивної території, з урахуванням забудови мікрорайону «Ліски - 2» в м. Миколаєві» (https://mkrada.gov.ua/content/mikrorayon-liski2-v-mmikolaevi.html); 

«Детальний план території, обмеженої вулицями: Лазурною, Білою, Генерала Карпенка, Нікольською, В.Морською та береговою лінією р. Південний Буг» (https://mkrada.gov.ua/content/teritoriya-obmezhena-vulicyami-lazurnoyu---generala-karpenka.html).

З більш детальнішою інформацією – текстовими та графічними матеріалами можна  ознайомитись на сайті Миколаївської міської ради в розділі «Будівництво» (https://mkrada.gov.ua/content/budivnictvo.html)

Доручення Обладміністрації


ВІДБІР КАНДИДАТІВ НА НАВЧАННЯ


ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В

МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ОГОЛОШУЄ ВІДБІР КАНДИДАТІВ НА НАВЧАННЯ ЗА ДЕННОЮ ФОРМОЮ ДО ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ІЗ СПЕЦИФІЧНИМИ УМОВАМИ НАВЧАННЯ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ПІДГОТОВКУ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

 

      До вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, можуть бути зараховані громадяни України, яким станом на 31 грудня року вступу виповниться 17 років.

ПЕРЕЛІК ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ПІДГОТОВКУ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ:

1.     Національна академія внутрішніх справ;

2.     Харківський національний університет внутрішніх справ;

3.     Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ;

4.     Львівський державний університет внутрішніх справ;

5.     Одеський державний університет внутрішніх справ;

6.     Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка;

7.     Донецький юридичний інститут МВС України.

       З умовами відбору кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, Ви можете детально ознайомитись на сайті Головного Управління Національної поліції  в Миколаївської області (https:/mk.npu.gov.ua) натиснувши на банер про відбір.

 

      Для оформлення особової справи кандидата на навчання необхідно особисто звернутися до підрозділу кадрового забезпечення Заводського ВП ГУНП в Миколаївській області та подати документи, перелік яких визначений ст. 54 ЗУ «Про Національну поліцію».

      Для Вашої зручності та у разі виникнення питань, а також для отримання будь-якої додаткової інформації щодо проведення відбору Ви можете звернутись за телефоном: (0512) 498023; (0512) 531904; 0930444361; 0631158644 (з 9:00 до 17:00, крім святкових та вихідних днів) або на електронну пошту sovpap@ukr.net, а також за адресою:

м. Миколаїв, вул. Біла, 44, каб. 48,50

     

Адреса розташування поліцейської комісії: м. Миколаїв, вул. Спаська, 41, каб. № 316.

Необхідні дії у разі незаконного спилу дерев


До адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради неодноразово надходили скарги щодо незаконного спилу дерев.

Необхідні дії у разі незаконного спилу дерев:

Якщо Ви спостерегаєте, що спилюють, кронують або проводять санітарну обрізку дерев, Ви маєте право ввічливо поцікавитись у робітників, з якої вони організації і чи є у них відповідні дозвільні документи на видалення або обрізку дерев. Для проведення даних робіт необхідна наявність акту обстеження зелених насаджень. Для складання такого акту створюється комісія, до якої входять представники екологічної інспекції, представників житлово-комунального господарства. Акт повинен бути завірений печаткою адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради та підписом працівника відділу комунального господарства і благоустрою адміністрації району.

Якщо робітники відмовляються пред’явити акт обстеження зелених насаджень, Вам необхідно зателефонувати до поліції за телефоном: 102, на гарячу лінію департаменту житлово комунального господарства-1588, а також до адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради за телефонами : 47-97-39, 36-24-67, 47-81-69.

Дякуємо за небайдужість! Разом ми зробимо наш район найкращим!

УВАГА!!!Адміністрація Заводського району звертається до керівників підприємств різної форми власности та осіб-власників нерухомого майна.


Адміністрація Заводського району звертається до керівників підприємств різної форми власности та осіб-власників нерухомого майна, які здійснюють розриття на території району, порушують асфальтне покриття доріг тротуарів, поверхні зелених зон, особливо це стосується ПАТ "Миколаївська ТЕЦ", ОКП "Миколаївоблтеплоенерго", МКП "Миколаївводоканал", інших установ та організацій, з проханням своєчасно та якісно виконувати відновлення та благоустрій порушених територій.

У випадках ігнорування "Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві " буде притягнуто до адміністративної відповідальності керівників або відповідальних осіб за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


ПОШУК НА САЙТІ

© Адміністрація Заводського району. Изготовление сайтов и продвижение ADS group