1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay
Оголошення

захисту прав господарюючих суб’єктів


«Гаряча лінія» з питань захисту прав господарюючих суб’єктів

Програмою Президента України "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" передбачено формування режиму максимального сприяння бізнесу шляхом зменшення втручання держави в економіку, зниження адміністративних бар'єрів для його здійснення. Вказана програма набула обов’язкового для виконання характеру із прийняттям Указу Президента України від 12.03.2012 №187/2012.

З метою захисту конституційних засад підприємницької діяльності у прокуратурі району уведено у дію телефон «гарячої лінії», за яким можна повідомити про факти порушення прав фізичних-осіб підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю та правоохоронних органів.

Повідомлення про зазначені факти незаконного втручання у діяльність підприємств, установ, організацій та інших господарюючих суб’єктів з боку контролюючих та правоохоронних органів Заводського району можна здійснити щоденно в робочі дні з 9 до 18 години за номером телефону: 34-41-53, 34-10-44.

"ГАРЯЧА ЛІНІЯ" ТА "ТЕЛЕФОН ДОВІРИ"


Шановні мешканці Заводського району!

 

В адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради працюють "гаряча лінія" та "телефон довіри" кожного понеділка з 9.00 до 13.00 год. та кожної середи з 14.00 до 17.00 год. за телефоном № 36-23-17.

 

З питань захисту прав дітей працює "телефон довіри" служби у справах дітей кожного четверга з 9.00 до 17.00 год. за телефонами №№ 36-82-97, 36-22-82.

унікальна послуга для підприємців


Нова унікальна послуга для підприємців Миколаївської області!

 

МЕРЕЖА ДИСТАЦІЙНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙНИХ ЦЕНТРІВ

 

 

Отримайте відповіді на Ваші питання від провідних бізнес-консультантів Миколаївської області

 

Консультування здійснюються           в режимі відео-конференції з усіх

                                                                  питань підприємницької діяльності

                                                                  абсолютно безкоштовно!

 

Місце розташування:                   Центральні районні бібліотеки

Миколаївської області, ОУНЕ

ім. О.Гмирьова,  Центральна

бібліотека ім. М.Л.Кропивницького

 

Графік роботи:                             щовівторка та щочетверга

з 14.00 до 16.00

 

Додаткова інформація:               гаряча лінія (0512) 37-67-86

                                                        тел. (093) 348-58-38

                                                        www.consult-center.com.ua

 

 

 

 Регіональний фонд підтримки підприємництва в Миколаївській області

Адміністрація району повідомляє


 Відповідно до "Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м.Миколаєві", затвердженими рішенням Миколаївської міської ради від 19.04.2007 № 12/21 п.2.6.:

 

  п.2.6.На території міста не допускається складування побутових відходів і будівельного сміття, відходів виробництва, тари, спилу дерев, опалого листя, снігу в невстановлених для цього місцях.

На час ремонту будинків або квартир в багатоповерхових будинках особи, що проводять ремонт, узгоджують з балансоутримувачем, а власники приватних домоволодінь – з адміністрацією району місце для тимчасового складування будівельних матеріалів і будівельного сміття на час проведення ремонту з періодичністю вивозу не рідше 1 разу на тиждень.

 

 Для отримання дозволу на тимчасове складування будівельних матеріалів і будівельного сміття необхідно звернутися до адміністрації Заводського району (вул. Чигрина, 9, кабінет № 8, тел. 36-24-09). При собі мати паспорт.

 

 Адміністрація Заводського району попереджає, що за самовільне складування будівельних матеріалів і сміття, відповідно до вищевказаних Правил (п. 12.2.9), власники квартир в багатоповерхових будинках та власники приватних будинків несуть відповідальність за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення з накладенням штрафу на фізичних осіб від 340 до 1360 гривень, на посадових осіб – від 850 до 1700 гривень.

Центр обслуживания плательщиков налогов ГНИ Заводского района, принимает посетителей!


        С целью создания комфортных условий налогоплательщикам и совершенствования системы администрирования налогов и сборов больше года в Государственной налоговой инспекции в Заводском районе Николаева Николаевской области Государственной налоговой службы функционирует Центр обслуживания налогоплательщиков (ЦОПН), который находится по адресу: г.Николаев, ул. Чкалова, 20 (со стороны ул. Фалеевская) первый этаж.

        ЦОПН состоит из трех залов, в которых предоставляются следующие услуги:
-Выдача справок и разрешительных документов;

-Прием налоговой отчетности и входящей корреспонденции;

-Обслуживание налогоплательщиков (предоставление налоговых консультаций).

Информацию по работе Центра обслуживания налогоплательщиков можно получить по телефону 47-03-52.

 

Пресс – служба ГНИ в Заводском районе Николаевской области ГНС


ПОШУК НА САЙТІ

© Адміністрація Заводського району. Изготовление сайтов и продвижение ADS group