1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay
Військовий обов’язок

НАКАЗ військового комісара Заводського районного військового комісаріату м. Миколаєва (з основної діяльності) 17.03.2017 р. м. Миколаїв №35


 

 

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

 

НАКАЗ

військового комісара Заводського районного військового комісаріату м. Миколаєва

(з основної діяльності)

 

17.03.2017 р. м. Миколаїв №35

 

Про призов громадян 1990 – 1997 років народження на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань весною 2017 року

 

Відповідно до вимог Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 24.02.2017 року № 44/2017 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2017 році»

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Прибути на призовну дільницю Заводського району за адресою: м. Миколаїв, вул. Пушкінська 69А, Заводський РВК, у встановлений час з документами, що зазначені в повістках, для призову на строкову військову до лав Збройних Сил України та інших військових формувань, громадянам 1990 - 1997 років народження, у яких закінчилась або втрачені підстави для надання відстрочки від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

 

2. Громадяни України, які не отримали особистих повісток для медичного обстеження, повинні прибути до Заводського районного військового комісаріату до 31 березня 2017 року та мати при собі документи, що засвідчують особу.

 

3. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань і тимчасово перебувають на території Заводського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат за місцем проживання, для проходження районної призовної комісії.

 

4. На підставі ст. 38 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ та організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності зобов’язані на вимогу військового комісаріату проводити оповіщення призовників про їх виклик до військового комісаріату і забезпечувати своєчасне прибуття за цим викликом на призовну дільницю Заводського району.

 

5. Керівникам житлово–експлуатаційних організацій, інших організацій та підприємств, що здійснюють експлуатацію будинків, за вимогою військового комісаріату своєчасно сповістити призовників про виклик до військового комісаріату.

 

6. Заводському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області за вимогою військового комісаріату у встановленому законом порядку провести розшук, затримання та доставку до військового комісаріату громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

 

7. Особам задіяним в оповіщенні провести роз’яснювальну роботу з призовниками щодо прийняте рішення Радою національної безпеки і оборони України від 28.08.2014 року, уведеного в дію Указом Президента України від 24.09.2014 року № 744/2014, щодо унеможливлення залучення військовослужбовців строкової військової служби до виконання бойових завдань в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях.

 

8. Контроль за виконання даного наказу залишаю за собою.

 

 

Військовий комісар

Заводського районного військового комісаріату

підполковник А.П.ЧЕРНЯВСЬКИЙ

М.П.

ЇХ РОЗШУКУЮТЬ ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ


ЇХ РОЗШУКУЮТЬ ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ

 

Список військовослужбовців ЗС України,

які допустили СЗЧ та перебувають у розшуку у зоні відповідальності Заводського районного військового комісаріату

 

 1. лейтенант КЛИС Олександр Олександрович

 2. сержант КРАВЧУК Ренат Миколайович

 3. молодший сержант ШМАЛЬКО Вадим Володимирович

 4. старший солдат БАЙДАК Олександр Олександрович

 5. старший солдат МАМІЙ Ігор Володимирович

 6. старший солдат ПЕРУН Ігор Романович

 7. старший матрос ВОЛОЩЕНКО Ігор Геннадійович

 8. курсант ВИХРИСТЮК Віталій Геннадійович

 9. солдат БОРИСОВ Андрій Євгенович

 10. солдат КОВАЛЕВИЧ Олександр Володимирович

 11. солдат КУЗЬМЕНКО Дмитро В'ячеславович

 12. солдат МОЛЧАН Артем Анатолійович

 13. солдат РОЩИН Ігор Олександрович

 14. солдат ОТРОЩЕНКО Олексій Михайлович

 15. солдат ПУЗИРЬОВ Віталій Вікторович

 16. солдат ФЕНЮК Андрій Сергійович

 17. солдат ШТИЦЬКО Євген Анатолійович

 18. солдат ШУВАЛОВ Владислав Миколайович

 

 

 

 

Військовий комісар

Заводського районного військового комісаріату

 

А.П.Чернявський

 

Звернення Головної військової прокуратури до військовослужбовців, які самовільно залишили місце служби


 

Останнім часом у засобах масової інформації розповсюджуються недостовірні відомості про переслідування значної кількості військовослужбовців, які приймали участь у проведенні АТО.

Головна військова прокуратура роз’яснює та повідомляє,
що всі кримінальні провадження про самовільне залишення військовослужбовцями місця служби зареєстровані виключно на підставі письмових повідомлень про це командування частин і підрозділів відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України.

Самовільне залишення військової частини або місця служби
(стаття 407 Кримінального кодексу України) становить закінчений склад злочину з моменту залишення військової частини і триває протягом усього періоду, поки особа, щодо якої командування повідомило правоохоронні органи, не буде затримана або не з’явиться із зізнанням.

Переховуючись від слідства, військовослужбовець не зможе уникнути кримінальної відповідальності за скоєний військовий злочин. Більш того, продовжуючи свою протиправну поведінку, така особа з кожним днем лише обтяжує свою вину і моделює ситуацію, яка в подальшому може унеможливити застосування судом більш м’яких заходів кримінального впливу у межах передбаченої законом санкції, більш м’якого покарання,
ніж передбачене законом, або звільнення від кримінальної відповідальності.

Навпаки, з’явлення із зізнанням до правоохоронних органів, щире каяття або активне сприяння розкриттю злочину законодавець вважає обставинами, які пом’якшують покарання, і в обов’язковому порядку повинні бути враховані як державним обвинувачем, так і судом при постановленні вироку (стаття 66 Кримінального кодексу України). Також, у кожному конкретному випадку до уваги приймаються всі причини та умови, що фактично сприяли залишенню військовослужбовцем військової частини, включаючи збіг тяжких сімейних обставин, наявність позастатутних відносин та інші.

Водночас звертаємо увагу, що розшук Національною поліцією України військовослужбовців, які ухиляються від проходження військової служби, здійснюється в обов’язковому порядку виключно після повідомлення
про такий факт командуванням частини, незалежно від попередніх бойових
і воєнних заслуг конкретних осіб, а також терміну їх перебування поза межами військової частини. Злісне уникання відповідальності суттєво погіршує становище таких осіб, викликає кваліфікацію їх дій за іншою частиною вказаної статті Кодексу та, як наслідок, тягне за собою більш суворе покарання.

Військові прокурори звертаються до усіх військовослужбовців,
які самовільно залишили військову частину або місце служби, з пропозицією скористатися шансом повернутися до повноцінного життя і добровільно звернутися до найближчої військової прокуратури із зізнанням
та поясненням причин відсутності на військовій службі. У такому випадку,
за відсутності тяжких наслідків або фактів вчинення інших злочинів, застосування до особи запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою
у ході досудового слідства ініційовано не буде.

Закликаємо батьків, друзів, родичів військовослужбовців допомогти своїм близьким людям виправити свою, можливо, найбільшу помилку
у житті, перестати переховуватися від слідства і відкрити для себе майбутнє.

З виниклих питань або будь-якої інформації просимо звертатись
за телефонами та адресами:

044-243-44-30 (Головна військова прокуратура Генеральної прокуратури України, 03186, місто Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 2а);

044-285-44-61 (Військова прокуратура Центрального регіону України, 01014, м. Київ, вул. Петра Болбочана, 8);

048-743-30-02 (Військова прокуратура Південного регіону України, 65012, м. Одеса, вул. Пироговська, 11);

032-233-31-18; 032-239-8259 (Військова прокуратура Західного регіону України, 79058, м. Львів, вул. Клепарівська, 20).

ЗАХИСТИ СВОЇХ! ПІДПИСУЙ КОНТРАКТ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ!


 

Пільги та гарантії для військовослужбовців за контрактом:

 • Речове забезпечення у відповідності до визначених норм.

 • Отримання житла за рахунок держави.

 • Щорічна основна відпустка із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.

 • Безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я.

 • Право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристичних базах МО України (один раз на рік).

 • Отримання освіти у вищих навчальних закладах без відриву від проходження військової служби.

 • Право на пенсійне забезпечення незалежно від віку в разі, якщо на день звільнення зі служби вислуга 25 років і більше або за наявності трудового стажу 25 років і більше, з яких не менше ніж 12 календарних років і 6 місяців становить військова служба.

 • За працівниками, прийнятими на військову службу за контрактом на особливий період, зберігаються місце роботи, посада, середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форми власності.

Вимоги до кандидатів на військову службу за контрактом:

 • Грошове забезпечення: рядовий склад – від 7000 грн., сержантський, старшинський – від 7500 грн., офіцерський склад - від 9000 грн.

 • Граничний вік прийому на військову службу за контрактом:

Чоловіки: 18-60 років. Жінки: 18-45 років.

 • Необхідна освіта: починаючи з неповної середньої.

Запрошуємо до Заводського РВК!

За адресою: вул. Пушкінська, 69-А.

Телефон для довідок: 47-45-59

 

Психологічна реабілітація учасників АТО


Учасники антитерористичної операції на Сході країни, які мають потребу в психологічній підтримці, можуть отримати послуги психологічної реабілітації в таких установах:

- Клінічний санаторій “Курорт Березівські мінеральні води” ЗАТ “Укрпрофздоровниця” – 62363, Харківська область, Дергачівський район, с. Березівське

тел. (057)700-33-16, факс (057)712-20-27, e-mail: berminvodu@mail.ru. Вебсайт санаторію www.berminvody.com.ua

- ДП “Південь-Курорт-Сервіс” санаторій “Орізонт”- 67780, Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, 1а,

тел. (04849)4-87-10, 4-88-41, факс (04849)4-88-41.

Для отримання реабілітаційних послуг необхідно звернутися до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації та заповнити заяву.

До заяви додати:

- копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

- документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань АТО в районах її проведення.

За додатковою інформацією звертатися до районного управління соціального захисту та районного військового комісаріату за місцем реєстрації.


ПОШУК НА САЙТІ

© Адміністрація Заводського району. Изготовление сайтов и продвижение ADS group