1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay

Новини - обстеження місць прийому металобрухту

2017-10-12


     11 жовтня відповідно до рішення Миколаївської міської ради від 25.04.2017 № 19/11 "Про вжиття заходів щодо здійснення контролю за станом оглядових колодязів інженерних мереж у м. Миколаєві" робоча група у складі начальника відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Заводського району, головного спеціаліста відділу юридичного забезпечення та громадської безпеки адміністрації Заводського району, представників сектору превенції Заводського відділу поліції ГУНП України та громадського формування з охорони громадського порядку «Народна дружина» провела рейд-обстеження десяти місць прийому металобрухту на території Заводського району, шість з яких – це гаражі у приватному секторі, чотири – земельні ділянки. 

     У ході рейду в одному з пунктів прийому металобрухту виявлено колодязний люк, про що повідомлено правоохоронним органам. Ведеться розслідування.

     З власниками пунктів прийому металобрухту проведено роз’яснювальну роботу щодо заборони прийому колодязних люків або частин від них.

 

 

ПОШУК НА САЙТІ

© Адміністрація Заводського району. Изготовление сайтов и продвижение ADS group