1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay

Новини - Бесіда з елементами тренінгу для учнів ЗОШ № 35

2018-12-06


 

 

05 грудня в  рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відділ з гуманітарних питань та спорту спільно зі службою у справах дітей адміністрації Заводського району в загальноосвітній школі № 35 організували та провели бесіду з елементами тренінгу «Я маю право жити без насильства та торгівлі людьми» серед учнів  8-го  класу.

Мета проведення заходу - привернення уваги учнів до актуальних для українського суспільства проблем: подолання домашнього, гендерного насильства, жорстокого поводження з дітьми та протидії торгівлі людьми.

Під час заходу транслювалися відеоролики, активно обговорювались негативні ситуації, які виникають в сім’ї, школі, дитячому середовищі та методи їх запобігання. Спеціалісти розповіли про форми, види насильства і торгівлі людьми.

Серед учнів розповсюджено інформаційні матеріали з контактами служб та установ, до яких можна звернутися у разі виникнення вищевказаних негативних ситуацій.

 

ПОШУК НА САЙТІ

© Адміністрація Заводського району. Изготовление сайтов и продвижение ADS group