1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay

Новини - Будні служби у справах дітей адміністрації Заводського району

2016-06-16


Спеціалісти служби у справах дітей адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради протягом тижня провели низку заходів щодо захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Спільно з адміністрацією санаторної Мішково-Погорілівської ЗОШІ обстежено житло випускниці закладу, яке належить їй на праві приватної власності. Складено план першочергових дій для поліпшення стану житла, яке було занедбано батьками дівчини, позбавленими батьківських прав.

З Миколаївського обласного будинку дитини передано малолітню дитину на виховання і утримання батькові, який звільнився з місць позбавлення волі. Мати дівчинки померла. Бажання батька повернути дитину в рідну сім’ю було підтримано органом опіки та піклування виконкому Миколаївської міської ради. Батькові надано необхідну консультативну допомогу щодо подальшого утримання та виховання дитини, організовано соціальний супровід.

Також спеціалісти служби у справах дітей відвідали за місцем проживання 6 опікунських сімей, з опікунами проведено профілактичні бесіди щодо належного виховання та утримання підопічних дітей.

ПОШУК НА САЙТІ

© Адміністрація Заводського району. Изготовление сайтов и продвижение ADS group