1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay

Новини - Під час обстеження району виявлено, що недобропорядними громадянами була розмальована зовнішня стіна

2018-06-11


Під час обстеження району, спеціалістами відділу комунального господарства і благоустрою адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради виявлено, що недобропорядними громадянами була розмальована зовнішня стіна нещодавно відремонтованого приміщення житлового будинку по вулиці Наваринська, 15.

 

Повсюди на території міста та району на щойно відремонтованих та пофарбованих будівлях з’являються незрозумілі надписи, розкидається сміття.

 

Тоді постає питання: якщо ми бажаємо збудувати могутню державу, жити за європейськими стандартами, жити у гарному, чистому та комфортному місті, чому ж ми тоді знищуємо все навколо?! Можливо нам необхідно змінити своє ставлення до навколишнього природного середовища?

 

Адміністрацією Заводського району найближчим часом буде здійснено благоустрій зони відпочинку по вул. Наваринській поблизу житлового будинку № 15 з метою комфортного відпочинку мешканців на межі двох районів.

 

Невже, відновлений сквер також стане для вандалів  об’єктом для знищення?!

 

Як говориться у відомому вислові: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не накидають».

 

Попереду на нас чекає найважливіше випробування-змінити свою ментальність, жити згідно європейських норм та прагнути найкращого для себе.

 

Адміністрація району закликає Вас, поважати себе, любити рідне місто та зберігати навколишнє середовище для нащадків.

 

Разом ми зробимо наш район та місто найкращім!

ПОШУК НА САЙТІ

© Адміністрація Заводського району. Изготовление сайтов и продвижение ADS group