1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay

Новини - Підприємців за неприбраний сніг чекають попередження та штрафи 2019

2019-01-08


            Відповідно до Правил благоустрою, санітарного утримання територій, затверджених рішенням Миколаївської міської ради, адміністрація Заводського району звертається з проханням до керівників всіх діючих підприємств, установ і організацій, приватних підприємців та жителів міста щодо проведення робіт з розчищення прилеглих територій від снігу.

                 Підприємців, які не  прибирають сніг біля своїх закладів, магазинів, зупиночних комплексів, чекають попередження та штрафи.

8 січня працівники відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Заводського району провели перевірку підпорядкованої території. Власників магазинів по пр. Центральному, мкр. Ліски та Намив, на ринках «Штрассе» та «Факел» попереджено щодо своєчасного прибирання снігу та льоду на прилеглій території.

За невиконання вищезазначених робіт, згідно ст. 152 КУпАП і Правилам благоустрою міста складається адміністративний протокол:  приватні та фізичні особи повинні будуть заплатити від 340 до 1300 грн., з керівників організацій стягнуть від 850 до 1700 грн.

   У зимовий період підприємці мають чистити прилеглу до своїх закладів територію для того, щоб мешканці могли без перешкод пересуватись містом. В першу чергу треба очищати від снігу та льоду  тротуари, пішохідні переходи.

 

ПОШУК НА САЙТІ

© Адміністрація Заводського району. Изготовление сайтов и продвижение ADS group