1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay

Новини - Повідомлення на «гарячу лінію»

2017-12-08


08 грудня  до служби  у справах дітей адміністрації Заводського району надійшов дзвінок на «гарячу лінію» про те, що в квартирі за адресою:вул. Адмірала Макарова постійно чути плач дитини та крик дорослих.

Спеціалісти служби у справах дітей оперативно відреагували на повідомлення та виїхали за вказаною адресою. Перевіркою інформація підтвердилась, було чути крик дитини та дорослої особи. За таких обставин викликано наряд поліції для захисту дитини та попередження протиправної поведінки щодо неї.

Встановлено, що хлопчик  потерпає від вітчима, який таким чином «виховує» пасинка. З вітчимом проведено профілактичну бесіду, правоохоронці попередили кривдника про відповідальність за протиправні дії відносно дитини.

Мати дитини запрошено до служби у справах дітей для проведення профілактичної роботи та пошуку шляхів подолання проблеми.

ПОШУК НА САЙТІ

© Адміністрація Заводського району. Изготовление сайтов и продвижение ADS group