1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay

Новини - Спеціальне об’єктове тренування у сфері цивільного захисту

2018-05-23


23 травня на виконання доручення заступника голови Миколаївської ОДА «Про затвердження організаційно-методичних вказівок щодо навчання населення Миколаївської області з питань цивільного захисту і діям в умовах надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018 рік» та доручення секретаря Миколаївської міської ради «Про організацію навчання населення м. Миколаєва з питань цивільного захисту у 2018 р.» колектив Миколаївської міської лікарні № 4 (головний лікар — Лариса Дергунова) провів спеціальне об’єктове тренування за темою «Дії персоналу у разі виявлення небезпечного предмету на території лікарні».

 

У тренуванні взяли участь представники адміністрації Заводського району та навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Миколаївської області.

 

Під час тренування відпрацьовані:

- оповіщення персоналу та служб про виявлення небезпечного предмету;

- правильність рішень, прийнятих керівництвом;

- проведення евакуації персоналу лікарні у небезпечну зону;

- надання першочергової допомоги постраждалим у разі кровотечі та перелому кінцівок.

 

Підсумки тренування розглянуті на засіданні комісії з питань надзвичайних ситуацій об’єкту. Результати тренування визнані задовільними.

 

 

 

 

ПОШУК НА САЙТІ

© Адміністрація Заводського району. Изготовление сайтов и продвижение ADS group