1 5 2
prezident rada kmu Державна міграційна служба України ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ Міністерство юстиції України oda_mykolaiv gorsovet Єдиний державний веб-портал відкритих даних Корабельний район nalogovay

Новини - Спортивним бути здорово!

2018-01-11


Питання щодо розвитку фізичної культури і спорту, фізичне виховання дітей, підлітків і молоді знаходиться на постійному контролі відділу з гуманітарних питань та спорту адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради.

Спортивна робота відділу у 2017 році регламентувалась на підставі календарних планів організаційних і спортивно-масових заходів та спрямовувалась на виконання міської Комплексної програми "Фізична культура і спорт на 2016-2018 роки".

Згідно з Календарним планом масових фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів адміністрації Заводського району на 2017 рік відділом з гуманітарних питань та спорту за підтримки управління у справах фізичної культури та спорту Миколаївської міської ради організовано та проведено понад 25 спортивних заходів (понад 3000 учасників).

Відділ координує роботу районного стадіону «Юність», на якому щодня працює 16 спортивних секцій, проводяться тренування на футбольному полі, спортивному майданчику, бігових доріжках, а також спортивно-масові заходи з усіма категоріями населення міста Миколаєва та Заводського району. За 2017 рік на стадіоні пройшло понад 35 спортивно-масових заходів (понад 7000 учасників).

Всього протягом 2017 року відділ взяв участь, організував та провів понад 60 фізкультурно - спортивних заходів, в яких взяли участь понад 10000 осіб.

Заняття спортом є незамінною частиною життя будь – якої людини. Фізична культура і спорт дають організму заряд енергії й позитивні емоції, сприяють зміцненню імунної системи, захищаючи тим самим людину від безлічі видів хвороб.

ПОШУК НА САЙТІ

© Адміністрація Заводського району. Изготовление сайтов и продвижение ADS group